logo
miki

MSI GeForce 9600 GT 512MB GDDR3 N9600GT-T2D512-OC

04.11.2008. @ 13:52   #Komentar #Grafička karta #MSI

danas sam je dobio sve igrice na max!radi bez greske a imam neko jadno napajanje od 300 wati znaci ubija +:sabija

18 komentara

wexony
21.11.2008. @ 23:40 #4a2be80d

graficka je necujna,zadovoljan sam,kupio sam je pre mesec dana ali kao da nisam instalirao drajvere kako reba...posle par minuta igranja,vrisne slika i pojave se kockice ...povratak na desktop i sve je u redu...jel ima neko da bar predpostavlja o cemu se radi...da li da je vratim i uzmem drugu... +:cena,tiha ko noc -:nesto ima...

mArKoNi
26.11.2008. @ 13:52 #f4c25525

Kupio sam je pre dva dana i mogu vam reci da sam zaista prezadovoljan! Odnos performansi i cene je neverovatan, plus dobijate overclockovanu graficku i uz to mozete i vi sami jos malo da je overclockujete. Meni radi na 800/2100 Mhz bez ikakvih problema. U Crysis-u izvlaci do 30fps, sva podesavanja na Very High u rezoluciji 1440x900px. Jos jednom, preporuka! +:Cena, Performanse... -:Za sada nista...

Stefan
07.12.2008. @ 02:56 #551aa3f8

Kupujem novu konfiguraciju, i ova grafa mi je zapala za oko zbog cene/performansi. Koliko sam googla, video sam da je grafa jako dobra, u reviewovima je dobijala 4+, 5 ocene. Za vas koji imate ovu grafu, kako se pokazala ? Kako furaju igre na njoj, posto prvenstveno me to zanima ?

Stefan
24.12.2008. @ 17:12 #02cbb68a

Imam je vec mesec dana i razbija,pes 08 na max,Rainbow Six vegas 2 full.samo pazite uzima 2 kabla iz napajanja,tako ako imate vise hard diskova a da su ata a malo kablova..... -:Apsolutno nista

Stefan
13.04.2009. @ 23:03 #d4d920bd

Imam problem sa ovom grafom,puca mi grafika cesto,nisu u pitanju driveri posto sam skinuo najnovije???

Crni6
27.08.2009. @ 00:51 #dfbaa598

Pogledaj da ti nije kuler otisao. Meni je se to desavalo sa 2 graficke karte!

Filip
12.11.2009. @ 01:21 #43b43268

Nisu u pitanju drajveri, ili nesto slicno. Fabricki je pogresno napravljena, tj. to se desilo kod prvih verzija, Cesto izbazi crnu sliku itd. Ja sam popravio graficku na ovaj nacin: http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=75474 Otpornik treba da se zalemi na drugo mesto...

Filip
12.11.2009. @ 01:23 #cae6ef2c

Zaboravio sam da napisem da nemam ovakvu crvenu graficku vec crnu i tanja je

ja
07.12.2009. @ 21:47 #a538dee7

sa intelom E5300 i njom cepam sve na maximimu i 3 GB rama DDR2 800 +:dobra je bas -:ma dobra je, bre

Igor
17.10.2010. @ 17:32 #44303689

pozdrav ljudi, ja imam 8800GTS grafiku i super mi sve radi! e sad, treba mi vas savet... menjao sam plocu i procesor, sada imam core 2 duo E4600 @ 2.40GHz i imam mogucnost da za jako smesne pare uzmem MSI N9600GT ... citao sam po forumima, kao i ovde, hvale i jednu i drugu karticu ... jednostavno nemam pojma sta da radim, trenutno su kod mene obe kartice i obe savrseno rade ... ako neko ima nekog iskustva i sa jednom i sa drugom, molio bih vas da me posavetuje. unapred hvala ! :)

Marko
18.10.2010. @ 14:24 #efd53273

AKo je 8880 GTS 512MB, ona je mnogo jača, ako je sa 320MB ili 640MB savetujem ti da zdržiš 9600GT, iako nije veolika razlika u perfomansama.

Igor
18.10.2010. @ 18:42 #eb45510c

MSI NX8800GTS 320MB je ... iskreno da ti kazem da ne vidim nikakvu razliku pri pokretanju COD Modern Warfare 2, sa jednom i sa drugom , jedino sto 9600GT im 512mbr, sto bi mi sluzilo za neke druge igre , koje npr. traze da karta bude sa 512mb ...

Prege
24.07.2011. @ 15:57 #3ce39697

Imam je nesto jace od 3 godine i odlicno radi. Jedino sto me nervira je to kad dodje leto i krenu vrucine, pokrenem neku igru, kuler pravi veci broj obrtaja i pravi buku...

Prege
08.09.2011. @ 13:26 #bc6192d4

Resen je problem hladjenja promenom kulera (tacnije hladnjaka, vent je ostao isti). Temperatura pala nekih 10c i sad je skori necujan vent i pod punim opterecenjem. +:Odlicna :)

ms
03.11.2011. @ 17:54 #ebf00ce8

Može li uz ovu matičnu ploču ??? ASUS P5QL-E

Darko
04.11.2011. @ 13:40 #cd836597

Naravno da može, možeš da staviš koju god hoćeš karticu.

gucaa
10.11.2011. @ 15:19 #b27f9ffe

poz, hteo sam da vas pita da li ova graficka moze da podrzi novije igrice ?? pes12 ili gta5 sad izlazi itd..

prege
06.11.2013. @ 11:08 #41535c94

@PREGE gde si promenuo ventilator.molim te kontaktiraj me na repac1987@gmail.com HVALA!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan