logo
STALKER

MSI GeForce 9800 GT 1GB GDDR3 N9800GT-MD1G/PWM

13.03.2010. @ 15:30   #Komentar #Grafička karta #MSI

radi li na Asus P5LD2-X/GBL?

11 komentara

Milos
29.09.2010. @ 14:28 #624cd8f2

Karte ugradjene u igraonu (rade 16h dnevno) i ledene su... Bez da prave probleme, da ima ista lose u njihovom radu i sl. Ne treba im posebno napajanje, imaju HDMI (a ne ko mnogo njih koje su pravljene samo za igrice) Ocena na Aqua mark - 132.000!!!! uopste, 9800 gigabyte, leadtek i MSI - karte sa kojima sam radio dosta i koje SVIMA preporucujem. Za te pare nigde nista bolje necete naci. +:Ledena posle 2h Call of Duty 4 u full-u -:Pali se bucno (dok ne digne drivere)

Uros
01.05.2011. @ 14:12 #37f067a1

jako dobra graficka razmisljao sam da kupim tu ili 460 2gb dr5 +:stara a i dalje zverka

nidzo031
02.08.2011. @ 11:30 #fbbadbff

Da li je ova graficka velika kao i ostale 9800gt?

MSI_Guy
21.08.2011. @ 22:26 #c29f8008

@nidzo031 nije, napravljene su ustede pri izradi, koristi se manja stampana ploca, jednostavniji elementi da bi bila jeftinija. Dosta je manja, ali ima iste performanse kao i ti veci 9800GT-ovi :)

MSI_Guy
21.08.2011. @ 22:28 #06db66b2

naravno nije mnogo manja, vec je kraca mozda pola centimetra ;)

Marko
06.12.2011. @ 02:46 #850e6f5b

BEZ STARCA NEMA UDARCA :))) E sad u A MAZE-u nije ovakva kao sa slike za ostale prodavnice ne znam ali ja sam svoju kupio tamo i crne je boje i daleko lepsa od ove na slici + trazi i dodatno napajanje. Znaci neverujte uvek slici nego oktenite broj prodavnice i rspitajte se koji je tacno model pa se bacite na GOOGLE i tako dalje da ne smaram. I podnosi solidno overklokovanje tako da moze da se izvuce jos iz nje. Moja iskrena preporuka. +:Tiha, Hladna a i dalje gura nove igre bez problema -:Mozda su stariji modeli bili malo jaci ali za ove pare odlicna

Nemanja
16.01.2012. @ 17:30 #e075c1e9

Graficka je odlicna... Imam je vec 2 godine, sve nove igrice gura na maximumu a hladna kao led...raketa za te pare

Darko
26.01.2012. @ 11:37 #b435cd95

Trebalo bi da radi na 420W.

Nebojsa
29.01.2012. @ 21:22 #63278832

Matora grafa ima za malo vise para dx11 ddr5 boljih i savremenijih radeona. Zakljucak zgazilo je vreme kao i vremesni slabiji 9600gt. +:Odlicna bila nekada -:Mattoraaa

Ivan
06.02.2012. @ 04:44 #5a3454c8

Da li bi moglo da gura Mafiu 2 u fullu?

9800=epic
10.02.2012. @ 00:34 #433758b9

Sta se pravite pametni. Grafika jeste starija ali je zakon. A vi tatini sinovi sto dajete po 2k eura za komp nemate pravo da komentarisete. To sto je nekima zapelo da igraju u dx11, koji je ocajno optimizovan, a ne za 3 puta manje pare u dx10 ne znaci da su automatski upravu. Nije bitna samo godina proizvodnje da bi nesto bilo dobro. +:dobra grafika, gura sve na max -:tesko je naci u prodaji :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan