Izvinjavam se na pogresnoj informaciji!!!!Imao sam problema sa windowsom 64bit gde nesto od drajvera nije radilo! Graficka je ekstra,ne greje se, tiha je i pokrece sve zivo na high!!!!!!! Imam je uparenu sa phenom II x3 2.6 Ghz,asus m3a78-em plocom,gb rama i guta sve zivo!!!TOPLA PREPORUKA!!!!!!NECETE SE POKAJATI!!!! -:nema,odlicna je!!!!
zabioravio sam da kazem, u pitanju je 22ojka monitr i rezulucija 1680x1050 i
za te pare ima 4850 vapor-x koja je sto puta bolja
Interesuje me cena ove graficke ,kako se krece ...Jednostavno ne mogu nigde da pohvatam to.Ako neko zna pls.nek napise . +:Extra graficka ,jednom sam je prodao bio i posle par dana je odmah vratio xD
ja sam je platio oko 100eura pre 5 meseci od tada je nema u prodaji