logo
marko

MSI GeForce 9800 GT 512MB GDDR3 N9800GT-T2D512-OC

21.07.2009. @ 03:23   #Komentar #Grafička karta #MSI

Izvinjavam se na pogresnoj informaciji!!!!Imao sam problema sa windowsom 64bit gde nesto od drajvera nije radilo! Graficka je ekstra,ne greje se, tiha je i pokrece sve zivo na high!!!!!!! Imam je uparenu sa phenom II x3 2.6 Ghz,asus m3a78-em plocom,gb rama i guta sve zivo!!!TOPLA PREPORUKA!!!!!!NECETE SE POKAJATI!!!! -:nema,odlicna je!!!!

4 komentara

marko
21.07.2009. @ 03:25 #ca69bbfb

zabioravio sam da kazem, u pitanju je 22ojka monitr i rezulucija 1680x1050 i

accko
04.10.2009. @ 11:08 #dfebc37e

za te pare ima 4850 vapor-x koja je sto puta bolja

Riddick
12.01.2010. @ 01:56 #ac01db2e

Interesuje me cena ove graficke ,kako se krece ...Jednostavno ne mogu nigde da pohvatam to.Ako neko zna pls.nek napise . +:Extra graficka ,jednom sam je prodao bio i posle par dana je odmah vratio xD

mare
16.01.2010. @ 12:42 #12ed68b3

ja sam je platio oko 100eura pre 5 meseci od tada je nema u prodaji

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan