logo
yoran

MSI GeForce 9800 GTX 512MB GDDR3 N9800GTX-T2D512

16.06.2008. @ 21:10   #Komentar #Grafička karta #MSI

kao sto rekoh tek kupio.ako neko ima nek kaze kakvo je ovo cudo +:tek kupio -:tek kupio

3 komentara

Djoka
17.06.2008. @ 15:11 #d6053929

I jesi igrao neku najnoviju igru,ili je cepao na nekom HDTv-u? Aj napisi neki review posto i ja treba da uzmem graficku...zZz +:sjajna graficka karta -:hhhmmm...

shima
03.10.2008. @ 10:33 #30b3962e

za zorana! posto je ovo fabricki klokovana karta aj napisi kako stoji sa temperaturom posto vidim na netu da zameraju asusu i gigabyteu na temperaturi. jako malo se pise o msi-u +:vrlo zanimljivo

Dule
07.10.2009. @ 13:57 #713aa1f5

Kupio u martu 2008 radi bez problema,na visti 64 u 1680x1050 sve radi odlicno +:bez greske

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan