logo
rogi

MSI GeForce GT 210 1GB GDDR3 N210-MD1G/D3

02.08.2011. @ 18:52   #Komentar #Grafička karta #MSI

Kupio sam ovu graficku pre nedelju dana,interesuje me zasto nece da pokrene pes 2011 ??? Hitnoo mi treba ako zna neko nek se javi...:////

28 komentara

miki
16.08.2011. @ 07:53 #1f115c17

проблем је што има пропуст од само 64 бита. На пример,с редњи пропуст је 128, а код врхунских картица је 256 и навише. Савет, не купуј ништа испод 128 бита ако не желиш да користиш само ворд, интрнет, итд.

мики
16.08.2011. @ 08:00 #977a03aa

за било какво играње треба тикартица у цени од минимум 60 евра, то обухвата пропуст од 128 бита и ДДР5 меморију. За потпуно уживање ти треба картица од минимум 130 евра (256 пропуст и 1ГБ ДДР5), најбољи избор за играње је Радеон 6790. АЛи то повлачи и потрошњу-напајање, процесор минимум АМД 555, 2ГБ добре меморије са ЦЛ максимум 9. У преводу ако хоћеш само да се играш, купи конзолу.

ja
20.08.2011. @ 17:37 #6e06217b

imam je već pola godine i teram sve jače igrice tako da komentar ispod nema blagog pojma o kartici!

boban
13.10.2011. @ 18:34 #d0e90b18

jel moze da vozi pes 2011 2012......meni treba za to poz

Milos
25.10.2011. @ 11:48 #28536b6f

moze li da radi pes 2012?

Mirko
25.10.2011. @ 13:31 #79fd6c97

Nema šanse da ti radi PES.

Cile
03.11.2011. @ 14:20 #36ffc583

moze bez problema da radi pes sta se gubis!

Daniel
15.11.2011. @ 02:26 #39cf0b60

Ja sam je kupio novu (garancija 2 god) i sve je lepo radilo sa njom ali u poslednjih dana kada gledam film ili nesto na Youtube-u krene da koci racunar sve se uspori i secka, takodje izbacuje poruku na windows-u da graficka ne funkcionise, ubzo posle toga racunar zablokira skroz i restatruje se ako ne uspe sam onda se mora rucno. Igre klize dosta dobro sa njom, npr Need For Speed Pro Street i GTA4 idu na high 30 fps. Tako da ova grafa brzo radi ali zato i brzo otkazuje, ne proeporucujem je bas, bolje dodajte vise para za nesto kvalitetnije i vise provereno. Takodje bilo sta da imate od komponenti u racunaru morate imati dobro hladjenje, bez toga vam ne radi ni najbrzi racunar, iako radi ne radi sa full kapacitetom i vek trajanja mu drastino smanjujete. +:jeftina a brza kartica -:vek trajanja kratak...

H2K
06.03.2012. @ 15:53 #badebee6

gta 4 radi super, black ops takodje veoma dobro , za milosa : radi pes radi lol, pes moze i na 8400 gs 512mb na full a ne ovde . +:dobra je -:hurr, mozda 64 bit ?

TpOwer
06.04.2012. @ 23:55 #f350a863

Imam istu ovakvu karticu, samo bez ventilatora, LP verziju. Kartica radi odlično, prezadovoljan sam. Sad baš da GTA 4 radi super, ne bih rekao, takodje Black Ops itd (nisam probao), ali za igranje novijih igrica, ovo definitivno nije kartica za to. +:super kartica -:ventilator, bolje uzeti verziju bez (nema šta da crkne)

Luka
25.09.2012. @ 03:35 #d018e105

Radi i PES 2013 na ovoj kartici i to sasvim solidno,bez ikakvog seckanja itd.Drugar ima ovu karticu pa znam.Pozdrav +:jeftina a okej

toki
24.12.2012. @ 22:29 #e34bb299

moj drug ima 256mb 64bita ddr2 graficku pa mu radi pes 2013 da znate

baki
25.12.2012. @ 18:28 #14ee3abb

ajde ne lupetajte vise...imam 9400 gt pa teram sve sto ste naveli a ne da ova nece da tera...razumete se ko marica u onu stvar

hannibal.lecter
04.01.2013. @ 03:44 #91e6fc00

Ovu graficku karticu koristim vise od godinu dana, bez ikakvih problema sam igrao sve igre na njoj, zakljucno sa svim igrama iz 2012, osim ASC 3 koji nisam stigao da instaliram, i moram napomenuti da sam ove igre igrao bez overclock-a grafe, tj. sa farbickim podesavanjima, tako da je za ovaj novac definitivno najbolja.

deki
04.02.2013. @ 11:18 #a66e5d0c

e bre ljudi ja neznam sta pricate ali ova kartica je cista kanta,kao prvo kako moze biti dobra sa procesorom od 590 Mhz i 64 bita,ja sam je podigo na 725 Mhz i dalje je kanta,dobra je za tetris i super Mario i za nista vise ili je ovaj forum iz 2006-7 -:gtx 8800 je mama...

s.33
20.02.2013. @ 18:37 #7b73a915

Pa moja graficka (9500gt) koju sam platio oko 60e pre 3-4 godine je idalje jaca (mnogo) nego ova kanta. -:Losija i od starijih grafickih

Nikola
30.03.2013. @ 15:48 #d73fe678

zasto se uzbudjujete ako vam neko kaze ta kartica je slaba?Slobodno je kupite ja sa njom Igram tomb raider2013,far cry 3, hitman absolution, far cry 2,league of legends,bioschock infinite... i fps mi ide od 25-32 a ispod 20 je seckanje a dishonored igram na max sa celeron e3300 i ispod 30 ne pada fps tako da ovi sto su ljubomorni nemojte da se obazirete na njih

zdravko
16.04.2013. @ 22:41 #49000b01

grafa je savrsena ja imam model ddr2 overckokovo sam cak na 33 gbs a normalno je 16 znaci duplo ,ja sam odusevljen sve igrice igram na medium i rezoluciju 1440x900 evetualno high ..sve pohvale za ovu graficku :DDD +:mnogo dobar model graficke kartice

Dusan
13.07.2013. @ 00:55 #6b4cd5ba

ma kanta od graficke...Greje mi se nenormalno,mogu na njoj da se igraju igre do 2011 i to na low...

milivoje
20.07.2013. @ 00:42 #f01315c8

moze te mi reci posto cu da uzmem ovu graficku gforce gt 210 ddr3 i imam procesor amd atholon 64x2 dual core 4000+ 2.11ghz na koju rezoluciju mogu da igram gta 4 i baterfild 3

Dejan
21.08.2013. @ 22:38 #9690dbdd

Vecinu modernih igrica mozete igrati na low-medium na rezoluciji 1024x768.Ali ako vama kao i meni to nije dovoljno,uvalite je nekom za 2000din i kupite polovnu gts250 za 4000din.Verujte mi necete se pokajati.Od igrica, igrao sam: Mafia 2-medium,Saints row 2-low,AC1-high,AC2-medium,Arma 2-low,TES4-ultra,Nfs undercover-ultra,Nfs shift-medium.Pes13-high,Farming simulator 13-medium. +:Cena,Dobra je -:Nije za sve igrice

Dejan
21.08.2013. @ 22:40 #6c9a1bcd

@milivoje verovatno 640x400 na low detaljima,ipak ovo nije graficka za to

Nalog Za Uplatu
03.09.2013. @ 05:51 #4ac64311

Veoma pouzdana i prakticna kartica za svoju cenu. Imam je 2 godine i jos uvek igram na njoj razne igre, nove i starije. Podrzava overklokovanje ali ja licno nikada nisam imao potrebe za to. Ako zelite da je kupite npr za neki stariji setup gde imate XP instaliran imajte na umu da je kartica napravljena iskljucivo za Windows 7, ako vam treba kartica za XP onda zaboravite na ovu karticu jer ga ne podrzava. Ljudi koji navode igre npr GTA4, Arma2, Skyrim, i sl. Znajte da su te igre pune gresaka i podrska za njih je slaba. Igre su bedan port i bukvalno nedovrsene. Nebitno kakav racunar imate, slab ili jak takve igre su uvek losih performansi tako da nemojte se dati zavaravati. Te igre su neigrive po prirodi a kamoli jos da testirate karticu na istima. Igrajte igre koje su iskljucivo pravljene za PC, koje su do kraja optimizirane itd. Necete se pokajati. +:Jeftino i gura vecinu novih igara bez ikakvih problema

drama
10.03.2014. @ 13:28 #452ba4ce

imam pitanje imam i ja tu istu grafu i procesro mi je : Processor QuadCore intel Core2Extreme QX6700 4x2,66GHz 8Mb L2 Cache i imaam 4 GB rama DDR2 800 mhz.. igao sam pes 2014 na ultra hight, black ops 2 na medijum na 35 FPS.. i sve sam mogao igrati i Assasin creed 3 ma medium.. ali jedino mi Crysiis 3 nemoze jer trazi taj Dirext 11 + I znaci svaka igrica koja je s tim direktom nemoze se igrati jel da...?????? pozzz +:grafa nije losa -:ali je mana sto novije traze direct x 11+

manga
11.08.2014. @ 19:05 #70268a41

core 2 Duo 3,0 VGA Gigabyte GeForce GT210 1GB DDR3,,koje igrice mogu igrat na otom komp..lep poz

ZeX
19.09.2014. @ 19:51 #4ff69fee

graficka nije losa.igrao sam dosta igrica:pes2013,2014,call of duty4,5,6 prototype1,assassin's creed1,2 , saints row2, far cry2, crysis1, DARK, dishonored,need for speed:undercover,shift,world,hot pursuit, sniper ghost warrior ima tu jos igrica ali ne mogu da se setim bas svih imam:dual core intel pentium E2200 2,2GHz,1 GB rama i ovu graficku +:nije losa -:nije bas za najnovije igrice

Sava
03.12.2014. @ 14:49 #ca023cc8

jel zahteva dodatno 6-pinsko napajanje?

Redakcija
10.12.2015. @ 11:23 #550d6ccf

@Sava ne zahteva dodatno 6-pin napajanje :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan