logo
Ikich

MSI GeForce GT 210 1GB GDDR3 N210-MD1GD3H

19.02.2012. @ 12:39   #Komentar #Grafička karta #MSI

Grafika koja gura FHD , koliko para toliko muzike, ali ono što sam primetio je da se greje jako brzo za moj ukus i to bez paljenja igrice, dok win 7 radi. Može da pogura i PES 2012 na pristojnoj rezoluciji ali ja bih onda stavio ventilator preko. Kako su cene polovnih nerazumne ovo je bolje od bilo koje polovne do 30 eura +:Pakovanje, dodaci za slim slot za oborena kućišta -:greje se i u 2D

6 komentara

Dusan
22.06.2012. @ 18:33 #c0cffb57

ona u sustini i nije predvidjena za zahtevnije novije igrice tako da na pes vrlo brzo dodje i do 77 stepeni +:za te pare nije lose -:pregrejavanje cak i bez veceg opterecenja

Antonije
20.07.2012. @ 23:42 #43446a25

Imam i EN7300gs,ko zna koliko staru i ovu nekoliko meseci.Mislim da bih se vise pouzdao u onu staru.Ova reaguje na promenu temperature,tako sto koci,sporiji odziv pa pocne covek da sumnja u masinu koja je do stavljanja doticne graficke karte radila dobro.

toki
17.02.2013. @ 15:36 #66d75605

dal mogu sa ovom grafickom da igram gta4 sa komfiguracijom od ram 4gb ddr2 ovom grafickom procesorom od 1.60ghz ako mogu molim va spomagaj te +:pomoc molim vas

123
24.02.2013. @ 00:52 #4097c8b1

ne bi vam preporucio da kupujete ovu graficku, bacio sam 4000 dinara a ne mogu ni jednu igricu normalno da igram... nije gejmerska karta...

Zdravko
03.03.2013. @ 00:22 #c10909b6

Meni radi ekstra. GTA4 na max!! Kanter leti. Ne cuje se nimalo, niti se pregreva, cak su mi sada hladniji napajanje i procesor. +:odlicno hladjenje, radi odlicno

Lucky
17.07.2013. @ 00:33 #3b20a673

Kanter?! Pa kanter leti i na integruši.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan