logo
Comi

MSI GeForce GT 220 1GB GDDR2 N220GT-MD1G

12.04.2010. @ 01:07   #Komentar #Grafička karta #MSI

Dobio sam na poklon msi n220gt sa 1gb ddr2 memorije pre par nedelja, pa me zanima kolika je razlika u performansama u odnosu na gddr3 model??? Inace za sad se ponasa fino temperatura varira izmedju 35 i nikad ne prelazi 50c... Far Cry 2 i Assassin's Creed rade u rezoluciji 1024x768 na max detaljima vrlo tecno... Voleo bih da cujem tudja iskustva s ovom kartom

15 komentara

milan
26.04.2010. @ 12:33 #dd5e19da

brate owa graficka ti je wrh...ja imam n210 kupio sam je pre par dana i odlicno mi rade igre...:D

matejic
24.05.2010. @ 01:53 #12191982

kartica je isto sto i 9500 sa nesto vise teksturnih jedinica,nesto kao 8600gts.. (pricamo o varijanti gddr3)

senator
21.06.2010. @ 22:09 #9e2f8df8

Vredi li menjati Gainward 8500GT 256 GDDR3 za ovu graficku? Da li je razlika drasticna?

Marko
22.06.2010. @ 09:21 #3a0387d5

Ne vredi menjati, imaš za taj novac 4650 koja je dosta jača.

senator
22.06.2010. @ 18:20 #1d85100a

Hvala

Dejan
23.08.2010. @ 11:58 #bf748108

Ja je imam i sve mi igre i one najzahtevnije rade odlicno na max detaljima ,recimo colin mcrae dirt 2 radi na max perfektno a to je pre par meseci bila kao extra zahtevna igra ,za ove pare ovo je super kartica +:Super je kartica

a
24.08.2010. @ 19:26 #6becbbfb

Da li ova kartica moze ici na maticnu MSI K9N NEO-F V3 Hvala

Nikola
25.08.2010. @ 11:09 #897bdf86

Može, samo imaš bolje grafičke za ovaj novac, 4650, 4670..

Silja
29.08.2010. @ 02:12 #295479c4

Imam ovu graf karticu i mogu reci da je po meni extra.Bolje mi ne treba.Pici sve igrice na high.Za ovu lovu je extra card -:za sada nista

Marko
05.09.2010. @ 02:22 #4a8b47a5

Kartica je sasvim solidna ,osim ventilatora,jer cesto treba da se cisti od prasine,samo malo da se skupi i jos kada je malo hladnije u sobi jace se cuje dok se ne podigne sistem zagreje i onda se necuje uopste... +:dosta dobre performanse -:ventilator kao lepak za prasinu !!!

Mikro
29.06.2011. @ 14:52 #1a2f5b1a

Ja trebam da je dobijem ,,...i imam 1 pitanje ....koje su te najzahtevnije igrice koje ona može da prima?

////
18.11.2011. @ 21:47 #fb6b8959

imam je oprilike 1 god i od tada do sada nikakav prob sve igrice na High To jest kada mi se komp napuni virusima onda na medium ali Sve radi prefektno !! +:SVE je u +

milos
10.12.2011. @ 15:03 #269766e2

da li ova kartica moze ici na plocu MSI K9 NEO-F V3 i da li mogu na ovu istu mat. plocu da stavim ATI graf. karticu posto imam nvidia chipset

XxX
24.06.2012. @ 16:28 #9a150cf0

Ovako CPU e5300 dual core,Nvidia 220 GT 1 G DDR2,3 G rama 800 mhz,kinesko najapajnje 550 w(kopija cooler mastera) coolermaster SVE Windows 7 32 - bit. 42 procesa ima.....I SVE IGRICE NA MEDIUM PA CAK I NA HIGH tako da ko hoce neko da mi kaze da ova konfiguracija nevalja a ima ima 700 000 sati igranja igrica na MEDIUM I HIGH I OVO NEVALJa a vredi 200 E sve zajedno DAJTE LJUDI SAMO USLKLJADENO I SVE MOZE DA SE IGRA..GRAFIKA DOSTA STABILNA ali malo sporija DDR 2 ALI RADI!!

Ivan
21.01.2014. @ 23:53 #dc2966ba

Ova graficka i dan danas zadovaljava neke prosecne gamere.Ja sam je licno koristio i prezadovoljan sam.Danas sam uzeo ddr5 razlika je ocigledna ali i za one koji su prosecni igraci ova kartica je sasvim ok.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan