logo
Zoran

MSI GeForce GT 430 1GB GDDR3 MD1GD3-OC/LP

30.11.2010. @ 19:16   #Komentar #Grafička karta #MSI

Narode,ima li neko iskustva sa ovom kartom?

3 komentara

MILAN
22.02.2011. @ 19:49 #809fc229

imam gt 430 ali gigabyteov model i super je ako ne korstis veci monitor od 19 inca i imas malo bolju masinu igraces sve bez ikakvih problema. +:za gigabyteov model sve preporuke -:skuplja od gigabyteovog modela

daniel
16.05.2011. @ 01:51 #a1a362d4

imam dosta problema sa ovom karticom, gasi mi se racunar zbog nje i izbacuje plavi ekran -:ne sljaka bas najbolje

mickey
02.02.2012. @ 13:28 #4856aeb8

@milan Na sta si je zakacio i sa kakvim napajanjem? +:Ne verujem da je losa

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan