Dobra graficka za svaki dan :)
Da li valja za video montazu, ako znas, isal bi na stari Pentium, na njemu je GT 6600.........Ipak ima Cuda jezgra....Hvala !!!
Nema mnogo CUDA jezgara, ali svakako podrzava GPU akceleraciju prilikom obrade video materijala.