logo
Vlado nk

MSI GeForce GT 740 2GB GDDR5 N740-2GD5

19.11.2014. @ 23:10   #Komentar #Grafička karta #MSI

Ima li je neko,valja li?

5 komentara

miki68
15.12.2014. @ 18:11 #eb678ec7

imam je 5-6 dana, za sada je sve ok.

Vlado nk
15.12.2014. @ 22:17 #4036fd97

Hvala !!!

Redakcija
01.11.2015. @ 09:29 #4220205d

Imam procesor Amd Athlon X4 740 3.2 GHZ, maticnu plocu A55M-E33, 4 GB DDR 3 rama, graficku kartu R7 240 2GB DDR 3 MSI i neko napajanje od 500w koje je islo uz konfiguraciju.Da li bi i koliko ova graficka bila bolja za igrice od R7 240?Da li bi morao da kupim i novo napajanje i da li se uopste isplati kupovati ovu umesto R7?

Redakcija
01.11.2015. @ 09:39 #e4667318

Imam procesor Amd Athlon X4 740 3.2 GHZ, maticnu plocu A55M-E33, 4 GB DDR 3 rama, graficku kartu R7 240 2GB DDR 3 MSI i neko napajanje od 500w koje je islo uz konfiguraciju.Da li bi i koliko ova graficka bila bolja za igrice od R7 240?Da li bi morao da kupim i novo napajanje i da li se uopste isplati kupovati ovu umesto R7?

Redakcija
10.12.2015. @ 11:33 #1dce1212

@Nenad Bila bi bolja, ali ne toliko da ti se isplati prelazak na ovaj model. Srecnije resenje je da se makar jos malo "stisnes" za neki GTX 750 ili R7 360(x). Znam da su skuplje, ali to je jedini nacin da vidis veliku razliku.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan