logo
Murga

MSI GeForce GT 780 3GB GDDR5 N780-3GD5

31.05.2013. @ 11:42   #Komentar #Grafička karta #MSI

Koliko bi napajanje trijebalo uzet za ovu gravičku kartcu? Ja imam od Cooler Master Silent Pro Gold 800W. Da li je ono dovoljno? +:nVidia -:Cijena

6 komentara

Nikola
31.05.2013. @ 14:12 #403b20e3

@Murga Radice ti bez problema sa tim napajanjem, minimalna snaga napajanja za ovu karticu je 600W, tako da nemas brige. +:Gpu boost 2.0 GK110 -:Cena kod nas nije realna

beli
31.05.2013. @ 14:12 #8306660a

više nego dovoljno -:napajanje

GoZbAr
31.05.2013. @ 20:39 #2519d54c

Da je bar 150e jeftinija i da joj je interfejs 448 bita bila bi idealna +:sve ostalo -:384 bit, cijena

miske
15.06.2013. @ 14:23 #9da05c9b

Gozba sta ce joj 448bita , znas li ti sta ova karta radi? Ako ti je mnogo ti uzmi 770 ona ti je oko 380-400e. Nema potrebe za toliku sirinu magistrale veruj mi dovoljno je i ova 384 + 3G je karta.

Lepinja
19.06.2013. @ 02:44 #bae87af0

Kupio sam je pre 2 dana, grafika je stvarno mocna, ali je veoma bucna na vecim temperaturama koja dostize cak do 83 stepena sto je po meni veoma mnogo obzirom na to da imam dobro provetreno kuciste. Cena jeste nerealno velika al ko ima para da je kupi kupice ko nema ima veliki izbor jeftinijih karti. -:Veoma bucan ventilator, temperatura

Maksim
20.06.2013. @ 11:20 #e220a86d

Ja sam kupio Asusov model takodje mi se greje mnogo grafika i ventilator je neverovatno bucan. Meni pri manjem kloku temperatura ide do 87 sto previse cak me podsetila na model 480 temperatura u sobi mi je 25. veoma neshvatljivo. +:Lepinja -:Imam isti problem

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan