logo
ja

MSI GeForce GTS 450 1GB GDDR5 N450GTS-M2D1GD5/OC

21.01.2011. @ 17:46   #Komentar #Grafička karta #MSI

kako bi isla ova kartica uz athlon dual core 6000+ 3.1Ghz???

36 komentara

Darko
24.01.2011. @ 15:07 #0b9a9f05

Taj procesor ne bi mogo da isprati ovu karticu 100%, inače sve bi trebalo da ti radi u fulu.

Lost
28.01.2011. @ 18:53 #8a8f849e

Lepo bi se uklopila, nije ovo GTX 460 ili HD 6870 da bi procesor bio usko grlo... uzmi i uzivaj...

Sax
30.01.2011. @ 03:32 #5ef5bcb0

Ljudi,Jel ima neko ovu karticu? Cini mi se da nije bas popularna,a nije mi jasno zasto. Kad se pogledam specifikaciju kartice,i cenu koja je niza cak i od osnovnih gts 450 modela ostalih proizvodjaca,trebala bi biti apsolutni best buy.Nigde nisto o njoj,ni jedan jedini reviw na netu.A vidim da je i u radnjama uvek ima,dok ovi ostali modeli svako malo nestaju,pa ih opet nabavljaju,sto ce reci da je raja ne kupuje.Ovako po brojevima bi trebalo da je bolja od Gainwarda GS i Palita Sonic,jos je i je i dosta jeftinija,a koliko ja kontam,MSI i cak na sve to i bolja firma.U cemu je caka?

Branko
30.01.2011. @ 13:01 #e9b82fb1

I ja hocu da uzmem istu karticu ista prica kao i kod tebe. samo video sam kartica je izasla pre 3 meseca mozda delom i zato nema nista o njoj

gore
01.02.2011. @ 13:26 #48a8a15a

Uzeo sam juce kartu winwinu,kad sam se vratio kuci i pogledo na sajt ona skocila za skoro 2000din-hehe koji tajming. +:hladna ko spricer -:3920MHz a ne 4000MHz (kao da je bitno)

Sax
01.02.2011. @ 14:57 #30f447ad

Pricaj,kako se ponasa kad je malo istestiras.

Sax
01.02.2011. @ 15:49 #da7780d8

Pricaj,kako se ponasa kad je malo istestiras.

sale
02.02.2011. @ 17:26 #ebf461b3

Kupio sam grafiku pre 10-tak dana uwinu za 10 900 din i za te pare mogu da kazem da je grafika stvarno dobra, inace cena joj je sada skocila za 1700 din. Igrao sam AC2 na high rez 1650x900 i radi bez problema, COD novi, Just Cause2 sve radi odlicno istina nisam mogao full HD ali to je vec do procesoraAMDX2 5000+ koji je preslab za ovu graficku. Kartica je hladna, radi na napajanju LC 500w, proizvodjac preporucuje minimum 400. Cuo sam da je dobra za klokovanje, ali za sad ne bih da je diram, obzirom da sam sasvim zadpovoljan trenutnim mogucnostima. Jedina mana po meni je sto je kartica zauzima veliki prostor, tacnije 2 slota tako da sada nisam u mogucnosti da prikljucim tv karticu, ostalo je sve ok i mislim da je bolja u odnosnu na ati 5750 a malo je skuplja. +:jeftina u odnosu na druge -:zauzima dosta prostora

Vule
04.02.2011. @ 14:54 #fa357903

da li procesor AMD Athlon II X2 250 3.0 GHZ i maticna biostar ta770e sa napajanjem od 500 W mogu da isprate ovu graficku u potpunosti ?? molim vas za odgovor, i da, imam 19 inch monitor ako to nesto znaci.. !!

gore
05.02.2011. @ 14:26 #2ac57a79

Ispratice tu graficku bez problema meni radi uz celerona e3300 do duse OC na 4GHz pa opet grafa posustaje a ne procesor u nekim zahtevnijim igrama kad ukljucim AA na 1080p ezoluciji.Ppogotovo sto imas 19 inch monitor jacu gfraficku ti se i ne isplati uzimati.

rein
17.03.2011. @ 19:33 #46acea4c

ja sam uzeo ovu graficku uz procesor Dual Core 3.0Ghz odlicna je stvaro nemam reci preporucio bih svima vama da je uzmete necete se izneveriti

Vajsmilan
17.06.2011. @ 22:21 #dcd221cd

Koja je razlika izmdju ove i MSI GeForce GTS 450 1GB GDDR5 Cyclone OC??? Ova jeftinija za 15 eur!

nator
23.06.2011. @ 02:04 #3e4c62f0

da li grafa moze da radi na ovoj maticnoj gigabyte ga-m68mt-s2p?

ntr
01.07.2011. @ 20:49 #f6ef26e2

jel moze na maticnoj sa pci express x16 slotom?

MSI_Guy
07.07.2011. @ 23:45 #c4d68595

Naravno, to i jeste slot za koji je namenjena, verzije 1.0, 2.0 i 2.1 su medjusobno kompatibilne :)

ntr
08.07.2011. @ 01:31 #ca3179fc

Hvala :) +:za MSI_Guy

mrmada
08.07.2011. @ 08:18 #5d807995

Kartica je zaista isplativa kupovina.Odlicna je ,hladna (na ovim vrucinama ne prelazi 38 u idle i 53 u full load),tiha je jer i u full load nisam primetio da se fan vrti preko 2300 RPM,a obzirom da je 9cm zaista nije bucan,u benchmark heaven-u je meni dala malo bolje rezultate od Power Color 5750....Nisam jos probao neke zahtevnije igre osim Lost planet ali njega mi tera sve na max,oko 45fps.. I sto je najvaznije nemam nikakvih problema u povezivanju sa Lcd tv a sa prethodno navedenim Power cOLOROM SAM IMAO.i ZATO,SAVET I TOPLA PREPORUKA,KUPUJTE SAMO MSI KARTICE... :-) +:odlican odnos cene i performansi -:nisam nasao manu...

profa
19.08.2011. @ 09:48 #726c3b9b

dobra kartica za igranje u manjim rezolucijama na maxx ili u vecim 1920x1200 na low.............sve u svemu za ovaj novac super +:dobra kartica -:samo jedan ventilator znaci malo bucnija

MSI_Guy
02.10.2011. @ 21:00 #9e213e0f

@profa, nije bucnija, ovo je poveci ventilator sa prilicno masivnim telom od aluminijuma, a GPU kod ove karte se ne greje previse, tako da ventilator veci deo vremena radi ispod 40% od maksimalnog broja obrtaja, pa ne stvara buku. Sve su sanse da ce ventilator od napajanja ili kulera na procesoru nadjacati ovu karticu :)

Igor
13.01.2012. @ 19:51 #e041b5d6

Imam GA9600GT HP 1GB, radi fino, ali je vec stara i planiram neku zamenu. Ova kartica konkretno po vasim iskustvima mi deluje kao najpovoljniji izbor, a opet je brza od moje za najmanje 60% i naravno novija je :))) Sa cenom od 95e u Gigatronu je vrlo prihvatljiva kupovina kada se uporede klokovi sa ostalim modelima 450GTS drugih proizvodjaca +:videcemo :)) -:videcemo :))

I1
01.02.2012. @ 15:32 #4868b5a8

Kupio sam je danas , majko mila al je velika xD Prvo sto sam pomislio - gde ce ovo da stane lol probao sam par igrica na max i za sad sve radi .

Slobex
09.02.2012. @ 21:12 #821b4ca0

Tiha u 2D, fabricki OC-ovana a i preko toga se lepo klokuje (kod mene radi na 900 za GPU i 2000 za mem, a nisam ni probao vise) . Cena bi mogla biti niza jer je ipak nekih 20-ak procenata sporija od 6770 (SAPPHIRE i POWERCOLOR npr.) a slicne cene. +:Tiha, fabricki OC, ok performanse

ivan
11.02.2012. @ 08:21 #06c9a9ce

kazite mi konfiguraciju za neku srednju klasu kompijutera sa kojom bi mogao da igram gta4,mafiju,col of duty, medal itd.iiii do koje cene bi to bilo.

Djuka
13.02.2012. @ 15:17 #fc2a3c33

Recimo, Athlon II x3, 6770, 4GB DDR3 i neku ploču..

Slobex
24.02.2012. @ 17:46 #1f068442

Velik i dobar test ove kartice sa fensi hladnjakom www.techpowerup.com/reviews/MSI/GeForceGTS450CycloneOC/1.html

1981
19.04.2012. @ 00:12 #623966a2

fenomenalna kartica ... samo sto je moja ' cyclone '

Pro_KiNG
26.08.2012. @ 23:55 #aa8326cd

Da li bi terala igre (la noire,bf3,mw3,gta 4,i td) sve na very high sa e6600 3.06 x2 proc i 6 gb rama ddr3

Danilo
27.08.2012. @ 10:11 #a28b0378

Zavisi od rezolucije, ali na 1920x1080 ne bi sigurno, za GTA 4 ti treba qvad procesor, BF3 bi mogao da igraš na medium-high, to su uglavnom i najzahtevnije igre..

Pro_KiNG
28.08.2012. @ 19:02 #1de7a935

ja sa svojom n220gt igram GTA 4 na very high i 1920x1080 i imam 14-17fps

v1per
23.01.2013. @ 15:58 #4c412285

dali ce moci kod mne:amd athlon II x2 240 2.81 napajanje 450w ram 2gb maticna msi nf520t-c35

Darko
23.01.2013. @ 18:43 #8d52287e

Moći će.

dzoni
28.01.2013. @ 00:12 #f5503632

nema zamerke, radi BF3 na high-medium podesavanjima 19'' monitor, a napajanje lc power 420w, intel dual core, 4gb ram-a, pes 13 i ostalo da ne pricam +:tiha, brza

Slobec
01.02.2013. @ 16:07 #736a5d90

Ipak je 10-15% sporija od 5770/6770 a skuplja +:cena@performanse i dobar oc potencijal

Nemanja
15.06.2013. @ 23:08 #9af8f35b

Da li ce ove sadasnje igre (Crysis 3, Mtreo: Last Night, Grid 2, Call of Juarez: Ginslider itd.) u kombinaciji sa procesorom AMD Phenom II X4 965 3.4GHz i 4GB RAM-a moci da gura na HIGH podesavanjima? +:Pitanje -:Pitanje

Milorad
27.08.2013. @ 01:33 #cfd1ab41

Moze na high...ali sa najmanjom hd rezolucijom...:)

David
03.11.2013. @ 12:28 #25662320

Pozz.Da li bi pova fraficka u kombinaciji sa 3gb rama i AMD APU A4 3300 mogla da gura igrice do 2010-2011 na high? Unapred hvala

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan