kao sto vec i rekoh kartica je super,brza,dobro ohladjena uvek....al postoji i verzija sa 2 gb vram memorije,u sustini nema neke velike razlike u igrama al kod gta4 je potrebno 1.6 gb vram-a da se rastegne view distance do maximuma tako da je to svakako bolje nego kombinovat sli od ove dve kartice +:dobar clock,hladjenje -:samo da je verzija od 2 gb
imam MSI GeForce GTX 275 1792MB GDDR3 dobio sam je skoro,dali mi neko moze reci kakva je i dali mogu da igram novije igrice na max, hvala unapred
Mozes oko 97% sve na max ali u durectx10modu,a u directX11 modu ces moci oko 60-70% bas sve na max a da sve ide potpuno fluidno.naravno svake sledeca igrica je sve zahtevnija od prethodne i u toj trci sa grafickim i igricama nema kraja "zacarani krug".
djole ,kakav crni directX 11 majke ti ? to krece od serije 400 ,serija 200 ide do directX10 ...inace ,igraces sa ovom karticom sve na max ,ali ati 5870 je brzi i ima directX11 ...novija karta ,hladnija karta ..a cena ista +:serija 200gtx je epic fail