E ovo je već bolje...Jeste da je def kartica, ali je zato cijena vrlo primamljiva...Ovo će biti najisplativije kupovati na jesen kada ati izbaci svoju 6xxx seriju - prema većini ekonomskih pravila, ova kartica bi trebala da pojeftini ispod 160evra!!! Tada...definitivno best buy!
sad u avgustu namjeravam da kupim komp i trazim vase misljenje o ovoj konfi. :proc. I5-750,mat. ploc. GIGABYTE GA-P55-UD4,ram. MUSHKIN 4GB (2x2GB) 1600MHz DDR3 Redline FrostByte,graf. MSI GeForce GTX 460 768MB GDDR5 N460GTX-M2D768D5... i koje bi kuciste mogao uzeti ? budzet mi je oko 700e +:pitanje
Leto nikad nije dobro za kupovinu konfiguracije, zato što leti cene miruju, sačekaj oktobar, uzećeš bolji komp za manje para.
Ako sam dobor video cene ostaje ti oko 80evra za kućište?! Za taj novac se može kupiti dosta dobrih kućišta...E sada, i ja ću se složiti sa kolegama ispod, tj. leto nikada nije dobro vreme za kupovinu, ali ako ipak želiš/hoćeš/moraš, konfiguracija je zmaj a kućište: CHIEFTEC Dragon CH-07B-B-OP, NZXT Hades, SILVERSTONE Precision SST- PS05B...Po meni, ovo su najbolja kućišta uloženo/dobijeno! Imaju veoma dobro hlađenje i nisu mnogo skupa! Ja bih se odlučio za NZXT Hades jer je ubjedljivo najimpresivnije a pruža performane kao i ostala dva kućišta...! +:@Vemkili
Evro ce da skoci samo tako do jeseni ko ima kintu nema potrebe da ceka.....sve u svemu ne verujem da ce za par meseci biti ispod 20000 din. +:kupuj ako imas lovu -:evro kaze opa opaaa
Ova kartica je fantasticna. u idle ne prelazi 32C jako je tiha, a u full load testirano sa FurMarkom na 45% brzine obrtaja sto je i dalje necujno ne prelazi 65C ima mogucnost menjanja napona GPU-a tako da se odlicno klokuje. Svaka preporuka +:Tiha, hladna, brza
Iako sam ljubitelj Atija,ova kartca me je ostavila bez daha.Svaka cast
Da li da kupim ovu karticu 768 MB ili istu tu samo sa 1 GB ??
i da li mi se ispalti da kupim posto imam 4 gb rama DDR2???
Verzija od 768MB ima bolji odnos cene/performansi, razlika u performansama je realna oko 10%, dok je razlika u ceni bar 30e. Dovoljno ti je i 2GB DDR2 memorije..
Razlika nije samo u kolichini memorije (768 MB prema 1 GB). Shirina memorijske magistrale - 192 prema 256 bit-a ROPs - 24 prema 32 Ovo chini sushtinsku razliku izmedju varijanata, shto opravdava razliku u ceni. Ko kupuje nVidiu, obavezno ovu da 1 GB.
Razlike stvarno izledaju velike, ali većini testova je razlika 10%, maksimum razlika u igricama ide do 15%, dok je razlika u ceni bar 30e (15%), tako da je ovo ipak bolja kupovina. +:Za Borisa
ova ili gainwarova od 1gb ili ona asusova?