logo
Oblivion

MSI GeForce GTX 460 768MB GDDR5 N460GTX-M2D768D5

25.07.2010. @ 11:16   #Komentar #Grafička karta #MSI

E ovo je već bolje...Jeste da je def kartica, ali je zato cijena vrlo primamljiva...Ovo će biti najisplativije kupovati na jesen kada ati izbaci svoju 6xxx seriju - prema većini ekonomskih pravila, ova kartica bi trebala da pojeftini ispod 160evra!!! Tada...definitivno best buy!

12 komentara

Vemkili
27.07.2010. @ 01:30 #fd5c6a44

sad u avgustu namjeravam da kupim komp i trazim vase misljenje o ovoj konfi. :proc. I5-750,mat. ploc. GIGABYTE GA-P55-UD4,ram. MUSHKIN 4GB (2x2GB) 1600MHz DDR3 Redline FrostByte,graf. MSI GeForce GTX 460 768MB GDDR5 N460GTX-M2D768D5... i koje bi kuciste mogao uzeti ? budzet mi je oko 700e +:pitanje

Mitar
27.07.2010. @ 09:40 #bfd86008

Leto nikad nije dobro za kupovinu konfiguracije, zato što leti cene miruju, sačekaj oktobar, uzećeš bolji komp za manje para.

111
27.07.2010. @ 11:06 #3ed48fa4

Ako sam dobor video cene ostaje ti oko 80evra za kućište?! Za taj novac se može kupiti dosta dobrih kućišta...E sada, i ja ću se složiti sa kolegama ispod, tj. leto nikada nije dobro vreme za kupovinu, ali ako ipak želiš/hoćeš/moraš, konfiguracija je zmaj a kućište: CHIEFTEC Dragon CH-07B-B-OP, NZXT Hades, SILVERSTONE Precision SST- PS05B...Po meni, ovo su najbolja kućišta uloženo/dobijeno! Imaju veoma dobro hlađenje i nisu mnogo skupa! Ja bih se odlučio za NZXT Hades jer je ubjedljivo najimpresivnije a pruža performane kao i ostala dva kućišta...! +:@Vemkili

opa
31.07.2010. @ 07:49 #cde17123

Evro ce da skoci samo tako do jeseni ko ima kintu nema potrebe da ceka.....sve u svemu ne verujem da ce za par meseci biti ispod 20000 din. +:kupuj ako imas lovu -:evro kaze opa opaaa

Bane
19.08.2010. @ 02:26 #039348fc

Ova kartica je fantasticna. u idle ne prelazi 32C jako je tiha, a u full load testirano sa FurMarkom na 45% brzine obrtaja sto je i dalje necujno ne prelazi 65C ima mogucnost menjanja napona GPU-a tako da se odlicno klokuje. Svaka preporuka +:Tiha, hladna, brza

vlado nk
20.08.2010. @ 00:35 #303f8f55

Iako sam ljubitelj Atija,ova kartca me je ostavila bez daha.Svaka cast

Djole
23.08.2010. @ 23:41 #14525b5f

Da li da kupim ovu karticu 768 MB ili istu tu samo sa 1 GB ??

Djole
23.08.2010. @ 23:41 #674d4959

i da li mi se ispalti da kupim posto imam 4 gb rama DDR2???

Djuka
24.08.2010. @ 11:21 #6495845d

Verzija od 768MB ima bolji odnos cene/performansi, razlika u performansama je realna oko 10%, dok je razlika u ceni bar 30e. Dovoljno ti je i 2GB DDR2 memorije..

Boris
19.09.2010. @ 23:17 #d16de349

Razlika nije samo u kolichini memorije (768 MB prema 1 GB). Shirina memorijske magistrale - 192 prema 256 bit-a ROPs - 24 prema 32 Ovo chini sushtinsku razliku izmedju varijanata, shto opravdava razliku u ceni. Ko kupuje nVidiu, obavezno ovu da 1 GB.

Danijel
20.09.2010. @ 13:19 #3a0d67e5

Razlike stvarno izledaju velike, ali većini testova je razlika 10%, maksimum razlika u igricama ide do 15%, dok je razlika u ceni bar 30e (15%), tako da je ovo ipak bolja kupovina. +:Za Borisa

lignjoslav
07.04.2011. @ 20:26 #7324cfc6

ova ili gainwarova od 1gb ili ona asusova?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan