logo
mileee

MSI GeForce GTX 480 1536MB GDDR5 Twin Frozr II

29.03.2011. @ 22:01   #Komentar #Grafička karta #MSI

zna li neko koliko li je hladnija od referentnog modela?

11 komentara

Milan
30.03.2011. @ 15:25 #b1e9bc7c

Nemoj da brines za temperaturu ova grafika sto se toga tice nema nikakvih problema,vidis i sam da je hladjenje u fulu i za clock u normalnim granicama,moj ti je predlog da uzmes 5850 isti model za 130 eura i uzivas sa 150 eura u dzepu pozzzz +:DOsta toga -:Cena kod svih modela ATI i NVIDIE

stefon
31.03.2011. @ 17:08 #35b02d6c

Ma kakvi bre 5850, ja ima 6850 koja je malo slabija, ali ova kartica je vrh vrhova. Bolje uzmi ovu veruj mi !!!

mileee
31.03.2011. @ 19:57 #45a89c1d

Vidim ja da bi ona trebala biti hladnija ali me zanima da li je neko probao to.Ljudi zanima me to jer imam referentni model MSI a hteo bih ovu kupiti da je stavim u sli i dosta bi mi znacila da bude hladnija.Ati me ne zanima jer ne podrzava fiziku a to mi je i presudno bilo da predjem sa ati na nvidiju.

Shomy
09.04.2011. @ 10:13 #66a21db5

Radi na 14C i tiha je, samo 4db ali ima samo 384 bit +:Odlicna

mileee
09.04.2011. @ 20:50 #690f5d86

ZA SHOMY.Kako to mislis radi na 14 c,i koliko bih po tebi ona trebala imati bita ako ne 384 ?

Vlado nk
18.04.2011. @ 20:41 #1e7e6822

Mile,SHOMA ti govori kako je kartica izuzetno hladna,sto je EXTRA,znam puno kartica od 500 i vise eura da se griju!Znaci,dobro se klokuje,sto je super.Pozdrav!!!! -:cijena,da je bar 60 eura jeftinija

milan
22.04.2011. @ 22:55 #90767e07

jel bolja ova kartica ili gtx 570?

MILEEE
23.04.2011. @ 21:48 #799f9d8c

MILAN.Tu su po performansama samo sto ova ima vise memorije,recimo ja mogu da otvorimi gta 4 u fulu...

laki
04.05.2011. @ 17:27 #d9ca0575

moze i gtx 570 da otvori gta 4 u fullu ;)

mileee
05.05.2011. @ 16:53 #687675cb

zavisi na kojoj rezoluciji probaj na 1920x1080 ali sve da bude na fulu i vidljivost u daljinu.

Shomy
15.05.2011. @ 15:30 #86336322

@Milan Ova graficka ne moze da se poredi sa 5850! Trebalo bi da znas da nvdia graficke kartice koriste Intel proc, a ati AMD, a INTEL>AMD. Ova graficka se dosta overclockuje pogotovo kad stavis fan speed na 100% (ova graficka je veoma tiha i na 100% fan speed) a u ostalom buka nije ni bitna.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan