logo
GROM

MSI GeForce GTX 570 1280MB GDDR5 N570GTX-M2D12D5/OC

21.02.2012. @ 21:56   #Komentar #Grafička karta #MSI

Kakva je grfička, da li neko ima iskustva sa njom?

2 komentara

zz
21.04.2012. @ 18:51 #33861544

Imam je ja/ Iskustva su mesovita. U pocetku je radila extra, ali je onda pocela da puca u pojedinim igrama iz cista mira. Ali sam pre par nedelja nasao na forumima da se u stvari radi o naponu pod kojim radi, tako da sam samo fleshovao bios i sada radi extra :)

GROM
26.04.2012. @ 22:03 #aaea10f5

Koliko ima FPS-a u pojedinim igrama tipa: BF3, Metro 2033, F1 2011, PES 12, MW3, Crysis 2 itd. Da li je mnogo bučna? Da li se mnogo greje? Dokle može da se OC?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan