logo
Marko88

MSI GeForce GTX 650 1GB GDDR5 N650-1GD5/OC

02.12.2012. @ 21:37   #Komentar #Grafička karta #MSI

Utisci ?

8 komentara

Lik
17.01.2013. @ 15:56 #64d21a4b

da li je ova bolja od 7750 i da li se isplati kupiti

marko88
20.01.2013. @ 01:00 #07d921aa

Jaca je ova. h tt p://w ww.hwcompare.com/13468/geforce-gtx-650-vs-radeon-hd-7750/

aco
09.02.2013. @ 15:54 #3a628bb2

jel može da pogura btf3 na ultra settings

nikako
17.02.2013. @ 22:15 #f8dbf6a4

gde bre Ultra, taj mod ima 4xAA, karta jeste dobra ali ne kosta 350e... +:BF3 radi na ultra

Ned
26.02.2013. @ 14:42 #7e1c573d

Ostra slika. NFS 13 radi savrseno.... +:najbolja za te pare!

Dragon
07.04.2013. @ 02:05 #0208eb0c

Vidim na sajtovima da je ova karta na akciji 9500 din.Za taj novac stvarno bolju nisam nasao,niti je ima.Sto se tice bf3,crysis 3 ili ostalih zahtevnijih rezolucija radice,ali sigurno ne na ultra i to na 1920x1080.Ali na nekih 1366x768 ne bi me cudilo da ide na high,bar sam vidjao na youtube.Za taj novac best buy!! +:U tom rangu najbolja

Tomica
10.06.2013. @ 15:47 #9e3e7fbd

Imam je 6 meseci i mogu da kazem da sam zadovoljan... Isprobana na Crysis 3, Assassin Creed, Sniper Elite novi, Grid 2. Sve gura na ultra, u rezoluciji 1280 x 1024. Iskreno ja sam iznenadjen performansama s` obzirom da radi na prosecnoj konfiguraciji Intel Core 2 Duo E6400 2.13 GHz i 4GB DDR3 Patriot.

banana
05.11.2013. @ 23:21 #ec4e7c57

bf3 na ultra na 15 fps ? pa ja na 1440x900 na ultra teram 40-60 fps u nekim misijama a u vecini misija u BF3 - naravno padaju frejmovi oko 30-60 fps na max settings ali problem je sto imam slabiji procesor u odnosu na BF3 i na ovu karticu imam AMD x3 460 3.4 ghz - znatno bi se osetile performanse uz jaci intelov quad core i frejmovi bi se poboljsali minimum 10 fps - a kad upalim advanced settings - to je mislim bez aa sve leti - ali u nekim misijama rekoh vam u vecini usporova malo slika tj padaju frejmovi na 40 retko kad na 30 . tako da - grafika je sasvim ok a moze se reci dobra naravno uz jacu konfiguraciju i procesor bitne su i ostale komponente manje vise . moja preporuka za one koji su sa niskim budzetom +:sije igre na pristojnim rezolucijama i high detaljima -:padaju frejmovi na max 1080p :D

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan