logo
srki

MSI GeForce GTX 660 2GB GDDR5 N660 Gaming 2GD5/OC

18.11.2013. @ 13:11   #Komentar #Grafička karta #MSI

Ima li ko ovu grafiku i jel bolja ona ili gtx 650ti.

24 komentara

M1sKe
22.11.2013. @ 17:14 #de723389

Ova je brza od gtx 650ti boost a kamoli od obicne 650ti... Dovedena do perfekcije +:Odlicna

coa
07.02.2014. @ 14:24 #5fe90b4b

Interesuje me kako bi ova graficka radila na AMD phenom 9550 quad code 2.21 GHz i 3 gb dd2 ram memorije?

DeXa
07.02.2014. @ 22:34 #d86557ed

Druze radila bi , ali ne bi moga da izvuces maximum iz nje, tacnije ni pola, na tu konfiguraciju bacanje para ... +:Grafa je vrh

sale
14.02.2014. @ 14:03 #eb013ae9

Kako se pokazala u gaming-u na ultra settings ? Na novijim naslovima

Milos
15.02.2014. @ 21:04 #c59110d2

Moze li savet kako bi radila na i3 3210 8gb 1333mhz

M1ske
17.02.2014. @ 12:24 #f60a853a

Milose sasvim ok.

devilgod81
13.03.2014. @ 12:42 #8b3934a5

Kupio sam je pre oko 15-tak dana ....sve je ok ....tiha je kao smrt i posle 3-4 sata non stop igranja prakticno je necujna .... hladna i stabilna kartica ...temperatura je u idle rezimu od 26-30 stepeni zavisno od sobne temperature...a posle 3 sata igranja battlefield 4 na full hd na ultra detaljima temperatura u gameplayu je od 58-67 stepeni...gde ces lepse i bolje..... Prezadovoljan sam grafuljom i svakom bih preporucio bas ovaj model gtx660 serije..... MSI me nikada do sada nije izneverio jer sve kartice koje sam posedovao su bile MSI nvidia modeli i radili su savrseno i bez mane....svaka preporuka sto se tice grafe. A sto se tice maticnih ploca za mene je GIGABYTE ....keva :) +:Babaroga

denis
03.04.2014. @ 01:02 #26ff9153

u cemu je razlika izmedju ove i 660 twin frozr 3?

Ilija
19.04.2014. @ 22:21 #c37965ce

Ova ili MSI gaming 750ti ? 750ti je nova i ne treba joj ni 6-pin....dvoumim se, cena slicna sta da uzimam? Pomoc?

@ilija
21.04.2014. @ 00:58 #28f71305

ako ti nije problem da se opružiš za 2-3 hiljade, 660 je sigurno bolja +mislim da ćeš jako teško kod nas naći tu msi gaming verziju, prošli kontigent se rasprodao za 3-4 dana bukvalno.. +:bolja je -:skuplja je

car
25.04.2014. @ 04:39 #f009dfa1

Da li mogu izvuci max iz ove grafe sa AMD 750k?

Igor
15.05.2014. @ 10:26 #ab27fbc7

Care, dobra je kombinacija, moj drug ima 750K i R9 270X koja ja malo jača od ove i sve igre mu lete.

devilgod81
16.05.2014. @ 03:05 #0a96fc30

Care 750K je sasvim ok procesor ..... budi bez brige , ova grafa je fenomenalna ...pozzz :)

Milos
15.06.2014. @ 11:40 #cf1fc39e

Zdravo, da li bi ova graficka isla na MSI 870A Fuzion plocu, AMD Phenom X4 955 3.2 GHz? Kakvo bi mi napajanje trebalo? Hvala!

Vlado nk
10.08.2014. @ 15:14 #28ee79c0

Odlicno bi isla, ne znam koje napajanje imas, islo bi Lc power 600W ili Chiftec od 500W, crno, noce generacije..Ja imam MS 550W pro, skroz je ok, kosta 23 eura.... -:Nista specijalno

MSI_Guy
21.10.2014. @ 08:33 #f421c256

@Milos neko kvalitetno napajanje od 500+ vati ce ti zavrsiti posao, a sto se performansi tice, proc nece biti usko grlo, malo ga samo overklokuj i to je to :)

incognito
13.11.2014. @ 19:25 #4f49e6cd

Ljudi u velikoj sam dilemi molim vas za pomoc trebam da kupim grafiku dvoumim se izmedju ove i msi gtx 660 oc razlika je samo u 10 eu . A gledajuci po komentarima vise gotive ovu grafiku nego oc verziju pa me zanima vase razmisljanje sta da radim? Hvala u napred.

MSI_Guy
08.12.2014. @ 12:28 #a44053ed

@incognito ne mozes da pogresis, obe su po karakteristikama iste, takt je minimalno veci kod OC modela. U svakom slucaju, ako sam overklokujes nema nikakve razlike :)

nole
02.05.2015. @ 14:44 #013477b6

ima li ova graficka shadowplay?

w
04.05.2015. @ 08:30 #dc7b513c

Ladna ko zmija. Sve moguce igre tera bez problema. preporukaaaaaa!

DJ
30.05.2015. @ 13:48 #f797a545

Dali ova ili MSI R9 270X posto sam za Sapphire HD 7950 ispusio. Igrama AC; W.o.T. FC (koji i onako izlazi na 3-4god) i ako se jos nesto ubaci sa strane. +:Dilema

BozaGrozni
11.06.2015. @ 00:14 #85263322

Posle goinu i nesto dana nema promena isto radi kap prvi dan. Prosek korisenja od 10 do 24 sata koriscenja (3D sam modelar i animator) +:hladna -:nisam do sad nasao

Redakcija
30.09.2015. @ 19:50 #6d2f265c

@DJ Uzmi R9 270X bolji je izbor, moderniji GPU, bolja podrska, jer ce AMD da koristi ovaj GPU i za sledecu generaciju :)

Redakcija
30.09.2015. @ 19:52 #a13765c0

@nole podrzava ga, sve GTX kartice od 600 serije na dalje... :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan