logo
Djondro

MSI GeForce GTX 660-Ti 2GB GDDR5 N660Ti-2GD5/OCV1

20.11.2012. @ 13:14   #Komentar #Grafička karta #MSI

Ma daj sada ste se setili da spustite cenu kada sam pre mesec dana kupio 7870!!! +:Za ove pare nema bolje graficke od ove...

19 komentara

branko
21.11.2012. @ 13:48 #6f0c0306

nisu spustili cijenu nego su izbacili graficku karticu sa referentnim hladjenjem, ovo nije power edition ako si tako mislio, +:najbolja i najisplativija kupovina

Djondro
23.11.2012. @ 13:55 #a7e0d3c0

Nisam obracao paznju ,da je sa referetnim hladjenjem nema veze grafa je extra....

wrc
25.11.2012. @ 03:25 #1d400c79

Iste berformanse kao 7870 samo sa ubogim referentnim hladjenjem nesto jacom cenom. Znaci mnogo losije resenje od Asus 7870 V2!

dare
26.11.2012. @ 15:19 #6b23717f

kako da ne, u svakoj igri je brza od 7870, a sto se tice hladjenja , ono je dobro cak i za neki mali oc +:cijena, performanse, -:nije pe :)

Dommie
05.12.2012. @ 12:32 #23889f61

Haha, iste performanse kao 7870?????? Pa sinak da si ti živ i zdrav ova karta je daleko brža od 7870 i u rangu je sa 7950 i u nekim slučajevima čak sa 7970!!!

igor
05.12.2012. @ 13:12 #8ec2cced

Sa 7870 je tu negde ali sa 7950 da si ti ziv i zdrav! I referentno hladjenje, hajde uozbiljimo se, ko ce da kupuje 192bitnu kartu za ove pare pa jos da ne moze ni da je pipne(oc).

niki
07.12.2012. @ 11:32 #062ec889

jel velika razlika izmedju ove,i one druge MSI GTX 660 ti,twin frozr 4?

bot
08.12.2012. @ 22:44 #8b45a633

e ovako imam ovu graficku,i5 3470,8 giga rama,zasto mi sece gta 4,stavio sam sve na high,na benchmarku mi pokazuje da mi je prosecan fps 65 dal je to dobro,i dal je moguce da mi sece zbog igrice???Kad stavim i one detalje na 100 onda mi je fps 35,koji je optimalini fps,kako igra ne bi kocila?hvala

nikola
09.12.2012. @ 10:06 #6a81876e

Nije problem sto je 192 bita, karta je "samo" mozda 10% sporija od 7950, najveci problem i zasto je ovako niska cena kod ove karte je to referentno hladjenje, da je stavljeno neko normalno iz momenta bi 2 uzeo, ovako, zaobilazenje -:referentno hladjenje

dfgd
10.12.2012. @ 02:34 #13112180

nije ni toliko sa novim drajverima, da nisam uzeo PE OC ja bi je prvi uzeo. u svakom slucaju ti imas 3 godine garancije pa grijala se ona malo ili mnogo, i sve ostale nereferentne kartice da vratis na fabricki klok bile bi iste brzine. Igore 660 obicna je u rangu sa 7870 a ovo je 660-ti ponavljam TI. to nisu dvije iste kartice i cak im i gpu nije isti, od 660-ti je isti onaj kepler koji koriste njena jaca braca 670 i 680.

dfgd
10.12.2012. @ 02:35 #91288dba

botu probaj promjeniti drajvere :)

bot
10.12.2012. @ 10:58 #6918ddbb

@dfdg,instalirao sam poslednje drajvere ako mislis na graficku!Inace igrca je pirat naravno.juce sam instalirao AC3 radi na ultra high sve bez problema(bar za sad),tako da ne bi trebalo da mi je zbog kompa.Jos jedno pitanje jel ova grafika ima SLI?E i ako mozes da mi odgovoris jel ok 35 fps da prikazuje u igrici,da se igra normalno?

bot
10.12.2012. @ 20:23 #5eef3bfd

inst sam ac3,i far.cry3,rade mi na max i jedna i druga,al mi se desava da odjednom zabode,ceo ekran crven,i cuje se zujanje ono kao i inace kad komp zabode,dal znas mozda sto mi se to desava,tesko da je do igrica,dal je do sistema,ili hardwera?hvala -:druze vidim da se razumes pa da te pitam jos nesto:)

Paja
04.01.2013. @ 22:48 #65dc11ec

Graficka je jaca za 10 frejmova od 7870 u svim testovima, jedna od najboljih mid range graficki, takodje u vecini testova kolje i 7950. +:Najbolja mid range grafa

Ivan
11.01.2013. @ 02:16 #3dbf9b7b

Neko je dole spomenuo da je referentno hlađenje al nije u pravu. Ovo je MSI-eva kartica, i njihov dizajn i hlađenje, al je svejedno neka TwinFroz opcija bolja... Inače, hladi i ova dobro i nečujna je al nije za neki overclock iz razloga kojih ne bih sada da objašnjavam jedino ako nekoga baš interesuje... :))

Dommie
14.01.2013. @ 10:33 #a69cd792

Žao mi je ali grešiš, pogledaj malo po netu pa ćeš videti da je ovo Nvidia referentno hladjenje za GTX660Ti i GTX670.

deki
23.03.2013. @ 14:11 #af31e0d3

Da li je bolja ova ili XFX Radeon HD 7950 3GB GDDR5 GHz Ghost FX-795A-TDFC. Po nekim komentarima ova je navodno bolja od 7950 a mene buni sto 7950 ima interfejs 384 bit,3gb i takt 800 mhz. Zar nije bolja ona sa vecim intrfejsom? Da dodam, uzeo bi i procesor INTEL i5-3570K 3.4GHz 6MB

ozzy
01.04.2013. @ 04:28 #fb86b153

@deki - to sto neka kartica ima vecu magistralu ne znaci da ce biti i brza (mozda samo u nekim abnormalnim rezolucijama koje ti monitor ni ne podrzava)..a to da li ima 2GB ili 3Gb nema nikakve veze, jer ne pravi razliku, niti ce skoro da je pravi, a poznato je da radeonke imaju tzv "frame latency issues"..izguglaj malo o tome, pa ces videti..tako da ih je bolje zaobici..

Vlado nk
30.08.2013. @ 15:19 #39af4c42

Uzmi GTX 760, jer je bas dobra, isto kosta ko ova...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan