Strašna je ovo država kad ti se prodavci ugradjuju 50% od cene kartice i niko ih ne zaustavlja u takvoj bahatosti... Čak im država pruža podršku. Ova kartica trenutno vredi 100€, kod nas naravno 150€... Sramota!
Kupio sam ovu karticu na KP za 120€ i ubacio je u DELL Optiplex 780, na originalnom napajanju od 255W. Radi bez problema i lično meni završava sve potrebe. Dota2, sve na max, uglavnom udara u 60fps (VSync ON) kad kad padne na 45fps'a.