logo
Punisher

MSI GeForce GTX 760 2GB GDDR5 N760 HAWK

05.09.2013. @ 10:20   #Komentar #Grafička karta #MSI

starije igre i nove optimizovane baca preko 100-200 frejma sve na max a ove nove i zahtevnije 30-35. tako da za u decembru pada sli, i miran sam jedno 2-3 generacije GTX-a. zadovoljan sam i topla preporuka. +:27.000 dinara -:nove igre su mnogo,mnogo zahtevne

14 komentara

suki
06.09.2013. @ 18:22 #879b39c3

ja sam negde citao da neki nisu uspeli da stave power limit na 185% da li i ti imas taj problem ?

Bane
10.09.2013. @ 13:04 #1fb845ff

Odlična grafička karta. Najbolje se isplati da se trenutno uzme jedna pa kasnije kada padnu cene - kada izađe nova serija AMD kartica još jedna za SLI. Odlično se slaže sa MPOWER Z87 MSI za one koji planiraju da upgrejduju komp. :) +:Cena i performanse

Punisher
10.09.2013. @ 16:42 #5c020c4f

preko msi afterrurner-a i EVGA Precision X-a moze samo 111 % power limit. to je to. opste mi nije sad bitan oc. al kad zaveje ide ona lepo na GPU 1225 MHz Mem 1880 MHz +:za suki-ja

Sinda
10.09.2013. @ 20:10 #b413c164

Ja sam na mojoj morao da fleshujem novi LN2 bios posto je bio zakljucan na 111% power limit....

Laza
12.09.2013. @ 12:38 #b7265a4b

Kako si flešovao bios, preko novog AfterB 3.0 beta?

devilgod
28.09.2013. @ 12:06 #13d8177e

Sve je to lepo, ali dragi punisher-u nikad neces biti miran 2 ili 3 generacije.cak ni sa sli masinom....mozes biti miran 3 godine maximum....dok te ne budu zajebali sa directix 12 na primer....kao sto su mene zajebali sa directix 11 pa sam morao da promenim moje nekada extra placene 2 kartice GTX 295 koje su ubijale u sli modu.....tako da ostani na jednoj kartici moj ti je savet...jer ne isplati se :) pozzzz ;)

Mare
28.09.2013. @ 12:37 #e2e2b041

Uglavnom se slažem sa tobom, ali će sigurno biti miran jedno 2 generacije sa ovom karticom, zato se i nikad ne isplati kupovati high end karte, već u rasponu cena od 150-250e. +:@devilgod

Punisher
10.10.2013. @ 00:36 #964bfe93

: ) znam. svestan sam toga. ali jako je kilav napredak i sadasnji hardver ce ziveti jos neko vreme. kad bude zaziveo 4k i kad budu izbacilli graficke karte da teraju sve preko 60 frejma, po mom misljenju ce tada da izadje direct x 12 ili nesto sasvim trece i onda lepo sastavim novu masinu za 1.400 evra i uzivam. e samo imam jedan mali problem, posto radim do jutra do sutra nemam vremena da se zalepim za pc i uzivam u igranju nego mi je jedina satiksfakcija ta sto imam dobar komp i kad budem jednog dana dao otkaz cu moci da uzivam ko covek. veliki pozdrav. +:za devilgod-a

dejan
30.11.2013. @ 21:32 #f70ea374

Ljudi jel mogu ja ovu karticu da ubodem na plocu sa 2.0 pci expres slotom? +:pitanje

dejan
01.12.2013. @ 01:48 #a8033ff6

Ljudi jel mogu ja ovu karticu da ubodem na plocu sa 2.0 pci expres slotom? +:pitanje

dejan
01.12.2013. @ 13:38 #0ad512a6

Ljudi jel mogu ja ovu karticu da ubodem na plocu sa 2.0 pci expres slotom? +:pitanje

mix
01.12.2013. @ 14:39 #eb0400a0

mozes

Tr4Nx
21.01.2014. @ 17:44 #222793cf

Da li se ima negdje kupiti?

Jasene
27.08.2014. @ 22:38 #84c0e77d

Mozes Dejane bez problema,nema neke razlike i da imas 3.0 nekih 1 % :P ja koristim gtx 760 gaming edition na 2.0 vec godinu dana i radi bez problema.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan