logo
salEZY

MSI GeForce GTX 770 2GB GDDR5 GTX 770 Gaming

05.06.2013. @ 10:13   #Komentar #Grafička karta #MSI

Nadam se da ce pasti na oko 400e(sto je realna cena)mada i tad mozda je bolje kupiti 7970ghz/680. +:bolja od 680/7970 -:cena za sad

21 komentara

miske
26.06.2013. @ 16:57 #46816937

Njena cena je sada vise nego dobra ne bi ni razmisljao o gtx680 pored ove karte. Mislim da nema mane..Dakle izuzetna karta..

Ynwa
27.06.2013. @ 16:11 #640193e5

kakva je u gamingu,da li je neko testirao? bf3 ultra settings? jel bolja kupovina od msi gtx670? hvala unapred

n.n
27.06.2013. @ 16:44 #93cf5dc2

Naravno da je bolja u svakom pogledu

Ynwa
27.06.2013. @ 18:54 #44424205

I sad se postavlja pitanje kako bi radila uz i1 3570k,8gb ram-a i MB AsRock extreme4? i da li je 750w napajanje dovoljno?

n.n
27.06.2013. @ 19:27 #7fe9fe4f

Ako je brendirano napajanje 750w onda mozes i SLI bez problema xD

Cedomir
28.06.2013. @ 10:09 #f28e9003

Ova karta je u stvari preimenovani GTX680 tako da je u svakom slucaju bolja kupovina i jeftinija naravno za 80 eura...

nikola
28.06.2013. @ 16:40 #219bbe0a

da li podrzava direks 11.2? +:super graficka,cena

770
01.07.2013. @ 00:58 #862bdf1f

Kakva je u gamingu,tj. da li se greje i kako bi se slagala sa i5 3350p...Hvala u napred

Milos
05.08.2013. @ 10:40 #b5f81986

Planiram da kupim ovi graficku, ali mislim da je cena od 39 000 yaista preterana...da je 35000 koliko bi realno i trebala da bude, ne bih razmisljao.. Ovako, sacekacu jos malo... +:Graficka vrh! -:Mislim da su malo preterali sa cenom

dejan
07.08.2013. @ 21:49 #1566492b

Ivane nazovi radnje pa pitaj.

Ivan
08.08.2013. @ 11:15 #e330ae35

@Dejane hvala na odgovoru i posto palniram da uznem neku od ovih pitacu prvo, al to isto pitanje sam postavio i na 760 i @Dragan mi je odgovorio da je dobio kljuc, tako da ako neko kupi graficku i ne dobije nek se zali. Ukucajte u google " GEAR UP WITH GEFORCE® GTX & SPLINTER CELL® BLACKLIST " il prosto " splinter cell blacklist msi " i izacice vam link odma na prvom mestu i udjete u njega i videcete da msi zvanicno nudi Spliner Cell Black list uz kupovinu 760 , 770 i 780 twin frozr grafickih kartice, mislim da to ne vazi za Lightning edition. Pozzz

Mirun
24.09.2013. @ 10:48 #d491dacd

S obzirom da mi se Powercolor 7870 MYST edition pokvarila posle samo dva ipo meseca u A.../E... su mi dozvolili da biram i ja sam odabrao. Inače, ovo je OC verzija, bar tamo gde sam ja kupio. Procesor mi nije neki vrh, Phenom X4 II x965, koji sam blago overklokovao u Phenom X4 II x980. Možda imam sreće, ali za razliku od MYST-a koji mi se grejao i do 90 stepeni, bez obzira na tri ventilatora koji unutar kućišta duvaju, razvaljuju, ova kartica je zabeležila max 77 stepeni (Kombustor prženje). U igrama, tipa Crysis 2 (74), COD MW3 (68). U Folding@Home (72). Nisam je overklokovao i ne nameravam. Ventilatori na defoultu šapuću. U igrama je, za razliku od MYST-a, primetno jača. Naravno, sve igre rade u fulu. Kad ne bih preterivao sa anizotropijom i antialiasingom, Physisom, grafika bi davala i u najzahtevnijim igrama mnogo više frejmova nego što moj LCD TV može da prikaže. Pretpostavljam da bi samo na Dell 30" monitoru (2560x1600), moralo da se vodi računa o podešavanjima detalja kod najzahtevnijih naslova. Prava grafička kartica za one koji žele rešenje bez kompromisa. U SLI varijanti bi sažvakala sve što joj servirate i bili biste zadovoljni i da ste sam Fatal1ty. Još jednom moj duboki naklon A... servisu i E... prodavnici na NBG-u... Kraljevi ste :)

Milos
14.10.2013. @ 13:32 #5fbe77ee

Ko ce sad ovo da kupi, pored onako jeftine 280x r7...da je hiljadu din skuplja od pomenute, odmah bi je uzeo, a ovako, ozbiljno razmisljam da do kraja meseca po prvi put kupim radeonku... +:Sve osim cene

Deus
05.11.2013. @ 16:52 #72cc1963

Kupiće ovo onaj kome ne treba smederevac u kućištu i bagoviti i nestabilni AMD driveri. +:Nvidia: The way it's meant to be played

Nenad
08.11.2013. @ 00:59 #a9a5ba2f

Sta reci grafika je vrh,visoka klasa bez pogovora. +:Visok fps i na najzahtevnijim igrama.Naravno sve na ultra.Stabilna i hladna.

SkyFire
13.11.2013. @ 23:29 #c8dcdd7c

Te price o AMD losim drajverima mogu da prodju deci u obdanistu. Ja imam gtx 470 i ubise me drajveri takodje se grejem sad na nju u ovom prelaznom periodu pa sta. Ljudi treba da kupe ono sto je najbolje za dat novac a u ovom slucaju je to AMD. +:Deus Koja si ti fanbojcina -:Svakako je bolja kupovina sad AMD

Aleksa
24.12.2013. @ 11:18 #ac1027c0

Te "price" o amd driverima su tacne. Kada je ROME 2 TW izasao pre par meseci, Nvidia je isti dan izbacila drivere za svoje proizvode, a AMD posle dva meseca. Pricam iz licnog iskustva jer nazalost imam AMD 6770... +:@Skyfire

Nemanja
10.02.2014. @ 23:10 #a36ea62b

Upravu si, pre mesec-dva bilo je problema sa drajverima i grafickim kartama serije 4xx i 5xx. Imao sam GTX 460 i morao sam da predjem na GTX 660, od onda nikakvih problema. Tacnije jedini problem sam imao sa Mozillom, iz cistog mira je umeo da se zaledi komp i jedino hard reset pomaze. Desavaju se greske i najboljima... +:@SkyFire

Anic
31.07.2014. @ 03:12 #917c6d8f

Moze li neko da mi kaze koliko bi mogao da nadjem ovu graficku? I ako se isplati vise neka druga. +:gtx 770 je najbolji izbor -:neka druga graficka bi se vise isplatila

josh
04.08.2014. @ 16:18 #9169f880

mozda li mi neko preporuciti graficku do 250e ali da bude onako,best buy.hvala unapred +:dilema -:velika

MSI_Guy
21.10.2014. @ 08:29 #eb0ea84e

@josh idi na Radeon R9 280X, best buy u tom cenovnom rangu :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan