logo
toplica

MSI GeForce GTX 770 2GB GDDR5 N770-2GD5/OC

11.11.2013. @ 19:04   #Komentar #Grafička karta #MSI

jer kupio neko ovu gafiku kako se pokazala kakva je razlika izmedju ove i gaming modela

6 komentara

M1sKe
15.11.2013. @ 20:03 #0fb78caf

Razlika je u hladjenju. Ovo ti je referentni dizajn sto znaci da ima losiji sistem hladjenja od Gaming modela koji sadrzi 2x kulera od po 9cm ako se ne varam. Velika je razlika u temperaturama pa se iz tog razloga bolje klokuje gaming model. Naravno nesto je i skuplji po meni vise nego isplativo.

vlada
10.01.2014. @ 08:36 #6cbef8ee

Kartica gura novi cod na max bez seckanja i to na stabilnih 67c....E sad ako je to mnogo onda ne valja... +:sve gura od novih igrica, ghoust, a bf4 jede za dorucak -:nisam primetio

Matrix
31.01.2014. @ 16:16 #f291d158

Cudi me da nema komentara za ovu kartu svi kao da se nesto boje ovog referentnog hladjenja e pa da vas rzuverim kupio sam je za oko 30000 din. I prezadovoljn sam crysis 3 full sve temp 65 ne cuje se.. S obzirom da su neke "gejmerske " verzije 760 tke skoro iste cene ovu sam odlucio da kupil i niam se pokajao .. Od mene sve preporuke.. +:cena-kvalitet-brzina

зоки
04.02.2014. @ 02:55 #a6816524

Apsolutno najbolja kupovina u razmaku od 280-360 evra!!! Oni koji lupaju gluposti po forumima i koji misle da je isplativo baciti i do 80 evra vishe kako bi dobili bolje hladjenje što kasnije omugućava bolje klokovanje, mogu da se pokriju ušima kad pročitaju sledece: naime za 400 evra (što je doduše 100e više od ove) ima da se kupi GIGABYTE Radeon R9 290 4GB, a ta je kartica bar za 20% jača od najjačeg modela GTX 770 i to u situaciji da se GTX 770 klokuje do maximuma!!!! A na fabričkim podešavanjima je bolja za trećinu! Tako da ne bacajte pare na skuplje modele sa boljim hladjenjem, već uzmite ovu!!! Ko ima 400 evra neka kupi GIGABYTE Radeon R9 290 4GB! I tačka!

Gargamel iz Sht
02.11.2014. @ 02:43 #d9207afc

Posedujem i7 intel 8 jezgara, 8x2 hyperX kingston gb, MSi gtx 770 lighting bas ona sa jednim kulerom, ssd, 1 tb hard i kuler na procesoru, ploca gigabaytova ZX(pa neke brojke) u glavnm je 1155, da bih mogao sutra da zamenim procesor ili grafu ili bilo st avec drugo. A STO SE TICE KARTICE GRAFICKE, JA SAM PREZADOVOLJAN, ZA TAJ NOVAC SAM DOBIO GRAFU KOJA CE D ATERA IGRE NAREDNIH 10-15 GODINA SA MOJOM KOFIGURACIJOM... pREZADOVOLJAN SAM NJOME, JER JE FABRICKI KLOKOVANA A MOZE I JOS DA SE KLOKNE PO ZELI I MOGUCNOSTIMA...SVE PREPORUKE

Marko
18.01.2015. @ 22:00 #49b9ab14

E poz drugari lozim se da kupim ovu grafiku imam budzet 600-700e ali sta mi preporucujete koju plocu i procesor uz ovo najbolje do te cifre, poz!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan