Karta je remek delo.Ovakav kvalitet ne moze recima da se opise. Dodje mi samo da je gledam kako cuci u mom kucistu, lepotica. Brza bas kao ime sto nosi I tiha karta.Moze da se overklokuje ludacki.Moj primerak ima bust na 1400 mhz I tako mi radi stabilno u svim igrama ! Ova karta nema konkurenciju I vredi svaku oaru.Ja sam prezadovoljan. +:Savrsenstvo! -:Ima li? Ne bih rekao!
Skupa je u krv ali da li i ako jeste,koliko je bolja od obicne msi 770gtx?
ako ne planiras nesto preterano da klokujes, ili ukoliko ti to nije potrebno, bolji ti je izbor 770gtx, ja imam verziju od 4gb i prezadovoljan sam cak vidim sad da je i skuplja u radnjama od ove,odnosno da je i poskupila sto mi i nije logicno ali dobro
grafa je mnogo bolja od bilo koje gtx770 verzije pa cak i od one sa 4gb memorije ko ne veruje neka malo pojuri bencmarke na netu i videce da se ova verzija takmici sa gtx780. ovo je najaci model 770ice ko je kupi nece se pokajati moja preporuka +:sve u vezi ove ubice -:ne postoji
Ubica,tiha, hladna i brza.Sve preporuke.
Ovo je remek delo svih GTX 770 modela, sto se tice brizne i samog kvaliteta. Kvalitet izrade, i kvalitet samih komponenti, naj kvalitetnijih na karti su specijalno birani i instalirani na nju. Ni jedan model ne moze da jos prismrdi sto se tice 770, cak sta vise, staje rame uz rame sa nekim 780 modelima u benchmark testovima. Sto se tice overclock-a, sta vise da se kaze sem da ima 12 faza na njoj, to sve govori :) Ne zalim ni jednog dinara sto sam je kupio. Dosadasnje igre sve "klize" na ultra sa min 70 FPS. Jednom recju ZVER. Svaka cast MSi ! +:Hladna, tiha pri operecenju, dizajn i kvalitet sam vrh -:JEDNOSTAVNO NEMA :)