logo
CoxXxeR

MSI GeForce GTX 770 4GB GDDR5 N770 TF 4GD5/OC

12.11.2013. @ 22:51   #Komentar #Grafička karta #MSI

Pozdrav , realno me zanima dali je neko kupio do sada i ako moze da ostavi neki komentar za ovu kartu ! Cena mi se svidja , samo mi deluje kao mala magistrala od 256bita u odnosu na neke jace a i slabije karte koje su na 384bita ...ja imam proc i5 2500K mozda je i dovoljno 256bit za moj procesor :D

7 komentara

milan
16.11.2013. @ 23:38 #668fd489

neku vidljivu razliku neces osetiti ovako ,mozda u testovima . Ja je teram sa Buldozerom AMD 8350, 16 Gb DDR3 , i ASUS ROG V , Napajanje Corsar 650w AX serija. sve savrseno radi , U BT 4 sa fux grafikom temperatura 60 stepeni . +:Graficka je extra

Nikola
17.11.2013. @ 21:51 #9e009e57

to nije buldozer vec pelideliver procesor

alex
23.11.2013. @ 17:43 #cd2d70fc

@Nikola Nije Pelideliver nego Piledriver

SkyFire
17.12.2013. @ 16:50 #17e813a3

Prvi utisci su da je karta tiha i hladna.. Malo sam razocaran sa materijalom koji je koriscen za shroud od cooler-a , raniji modeli su bili od obicnog metala sada je to plastika ..PE verzije su od metala kao i moja GTX 660 Ti koju sam imao, Lightning takodje. +:Solidno se klokuje,prilicno tiha... -:shroud odradjen od bedne plastike....

darko
06.01.2014. @ 16:31 #27f0b179

kolika je visina sa gornje strane graficke sa metalnom plocom odozgo prelazi li preko 2 milimetra +:kolika je visina sa gornje strane graficke prelazi li preko 2 milimetra

Milos
27.03.2014. @ 13:05 #75d9a333

@darko pa tako od prilike 2-3 mm sam metalni deo je nekih 1 mm pa racunaj da je tako nesto.

Gavran
09.06.2014. @ 23:42 #898534c8

Jeste plastikaner ali moram reci da grafika radi bez greske. Supertiha i uz to i hladna. I nema problema sa pregrevanjem VRM-a kao neke crno crvene u poslednje vreme. +:Tiha, hladna, ima backplate za razliku od 2gb verzije -:plasticni shroud, cena za ovu 4gb verziju

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan