Pozdrav , realno me zanima dali je neko kupio do sada i ako moze da ostavi neki komentar za ovu kartu ! Cena mi se svidja , samo mi deluje kao mala magistrala od 256bita u odnosu na neke jace a i slabije karte koje su na 384bita ...ja imam proc i5 2500K mozda je i dovoljno 256bit za moj procesor :D
neku vidljivu razliku neces osetiti ovako ,mozda u testovima . Ja je teram sa Buldozerom AMD 8350, 16 Gb DDR3 , i ASUS ROG V , Napajanje Corsar 650w AX serija. sve savrseno radi , U BT 4 sa fux grafikom temperatura 60 stepeni . +:Graficka je extra
to nije buldozer vec pelideliver procesor
@Nikola Nije Pelideliver nego Piledriver
Prvi utisci su da je karta tiha i hladna.. Malo sam razocaran sa materijalom koji je koriscen za shroud od cooler-a , raniji modeli su bili od obicnog metala sada je to plastika ..PE verzije su od metala kao i moja GTX 660 Ti koju sam imao, Lightning takodje. +:Solidno se klokuje,prilicno tiha... -:shroud odradjen od bedne plastike....
kolika je visina sa gornje strane graficke sa metalnom plocom odozgo prelazi li preko 2 milimetra +:kolika je visina sa gornje strane graficke prelazi li preko 2 milimetra
@darko pa tako od prilike 2-3 mm sam metalni deo je nekih 1 mm pa racunaj da je tako nesto.
Jeste plastikaner ali moram reci da grafika radi bez greske. Supertiha i uz to i hladna. I nema problema sa pregrevanjem VRM-a kao neke crno crvene u poslednje vreme. +:Tiha, hladna, ima backplate za razliku od 2gb verzije -:plasticni shroud, cena za ovu 4gb verziju