logo
Milorad

MSI NX6200AX-TD256H 256MB DDR

19.01.2008. @ 16:23   #Komentar #Grafička karta #MSI

Dobro se pokazala sto se tice overklokovanja, gpu 400mhz i memorija 708mhz.Naravno uz poboljsano hladjenje.Jedino sto mi se ne svidja je memorijski interfejs od 64-bita zbog kojeg kapacitet RAMa nikad ne moze da izvuce svoj maksimum tj. veza izmedju procesora i memorije je spora.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan