logo
Wlada grozni

MSI NX6600GT-VTD128 128MB DDR3

19.12.2005. @ 14:55   #Komentar #Grafička karta #MSI

Good stuff... ( lepo se overclock-uje). Za prelazni period ( dok se PCI ne dozove kvalitetu u ekono klasi ) pravi pazar.

6 komentara

KeY
24.02.2006. @ 01:22 #c7a64a2b

Jedina 6600GT u AGP varijanti kojoj cooler prekriva i chip i memoriju. Fino se klokuje, veoma je tiha+ ima VIVO. U full verziji se dobija brdo sofvera...

Shomi
03.06.2006. @ 23:06 #0dc2999c

Ja imam ovu karticu ali VTD128-lite verzija slika u diviks filmovima je perfektna kao da gledate na dvd,dok u igricama zna malo da zakoci u Blitzcriegu 2 nisam imao problema ali zato recimo u Heroes 5 je znala da glavi u normalnom rezimu i detaljima,sa radom u defaultu nisam je jos klokovao.

KeY
15.07.2006. @ 17:00 #63353e90

Nije do karte, vec igra nije lepo optimizovana, nemoj da brinesh, recimo F.E.A.R. koji je duplo zahtevniji mi radi na max detaljima na min 25fps... Probaj neku drugu igru koja podrzava nove shadere i videcesh da radi sve kako treba

petdej
16.08.2006. @ 09:32 #3f3edc4c

Vrlo dobra kartica. Kao jedinu manu bih naveo ventilator na kuleru, koji mi je crk'o posle godinu dana (sto nije nazalost redak slucaj na ovim karticama). Inace, kvalitetna izrada, stabilan i pouzdano radi. Za svaku preporuku... Savet srecnim vlasnicima: najbrze i najstabilnije rade stariji drajveri: 78.05 - provereno !

ixi
20.09.2006. @ 14:00 #76318970

Graficka karta sa najboljim odnosom cene i kvaliteta u AGP varijanti,imam je godinu dana i sve igre koje su do danas izasle bez ikakvog problema rade,mada treba malo jace ili kvalitetnije napajanje za nju,to je preporuka !

Stole
20.01.2009. @ 13:42 #0e12bcf8

Eto, nakon par godina besprijekornog rada, nedavno mi je crkao cooler, ali ne samo crkao, nego bukvalno iskocio iz lezista (hladnjaka), kao da ga je neko iscupao... Sada ne znam gdje da nadjem drugi, nadam se da neko ima pokvarenu istu ili sl grafiku pa da pazarim, inace mi nece ni za sta sluziti osim za obicno gledanje filmova i to uz neko nabudzeno dodatno hladjenje koje sam napravi sa nekim coolerom... Ako ikom ovo zapne za oko, a moze pomoci, neka se oglasi ovdje! Hvala, pozdrav! +:Izuzetno jaka grafika, tjera i neke danasnje igre sa lakocom... -:Cooler

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan