logo
simke

MSI NX7300GT-TD256 256MB DDR2

06.05.2009. @ 15:02   #Komentar #Grafička karta #MSI

super karta,kod mene vec vec 3 god radi,i mogu reci da sam prezadovoljan! otvara sve novije igrice poput cod 4-5,crysis,moh airborne...doduse je sve na low,al sve mi otvara!!

2 komentara

kiza
20.07.2009. @ 23:37 #8631ad14

bas super karta,i ja je imam 2god i radi bez problema...bukvalno sve nove i zahtevnije igrice sam presao bez problema!!!

vlada
10.11.2009. @ 13:01 #0d616af0

sve zivo sam igrao dok nije riknula -:crkla posle 2 godine

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan