Imam graficku vec dve godine i njena klasicna pocesavanja su na 350Mhz/666Mhz, mada sam uspeo da je overclock-ujem na 500Mhz/700Mhz, mada to nista nije menjalo u njenim performansama... Mozda frejm ili dva razlike u igricama... +:Overclock-ovanje, Optimizovana za Vistu -:Cena, Spora je...
Nisi primjetio razliku zato sto vjerovatno imas procesor koji ne moze da izvuce maximum kada je kartica overclock-ovana. Ja sam neki dan uzeo polovne (sklapam neku staru masinu) i prezadovoljan sam dobijenim nakon overclock-a (510MHz/820MHz). +:@markoni88