logo
Kiza

MSI NX7300GT-TD256EH 256MB DDR2

28.09.2008. @ 17:02   #Komentar #Grafička karta #MSI

Ovako, na papiru izgleda solidno, naravno s obzirom da je "dzabe". Jel ima neko iskustva sa ovom karticom, kako radi? Jel podnosi overklok, kako igra? -:Stara tehnologija

2 komentara

MarCo
24.10.2008. @ 17:27 #a5954bc3

Graficka je na prvi pogled samo prosecna,ali u praksi je puno bilja.Sa novim frajverima gura bez vecih problema sve najnovije igrice.Promena osnovnog drajvera znatno poboljsava performanse.Ima veoma nisku temperaturu,takt memorije na 666,RAMDAC na 400.Preporucujem je svakom prosecnom korisniku. +:Temperatura

Baxy
27.11.2008. @ 20:50 #79af8416

Ja je imam vec par meseci i nisam imao problema sa njom. Zunza bez problema na svim novijim igrama. +:Za te pare, dobra -:Greje se, ali ne mnogo

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan