logo
king

MSI NX7600GS-T2D512EH 512MB DDR2

20.03.2007. @ 19:31   #Komentar #Grafička karta #MSI

Svakom je preporucujem jer je sa 512 MB memorije i cenom od 112 evra pravi pogodak!!!!!!!!! +:perfektan odnos cene i performansi -:nemam zamerki

1 komentar

MKILLER
28.05.2008. @ 17:17 #85ba6a74

Interesuje me za koliko mogu da "utopim" ovu grafu polovna?? +:Imam ovu grafu i nemogu puno da se pozalim jer sve mi ide extra a i dosta me je sluzila -:spor GPU

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan