Solidna kartica iz srednjeg segmenta 7-me generacije. +:Slodian overclock memorije,mada sve zavisi od primeraka.Drugaciji kuler od ovoga na slici.Kao kod modela 7600GT sa HDCP-om. -:Slab overclock jezgra mada sve zavisi od primerka.
pre ovoga sam imao 6600gt pci-e i radila je extra godinu i po ali me je strasno razocarala sto je posle tog vremena crkla tj, memorija joj crkla iako je bila veoma hladjena,sada sam kupio ovu karticu i nadam se da ce biti bar malo kvalitetnija,za sada radi super igre rade na high