logo
darksmith

MSI NX7600GT-TD512 512MB DDR2

10.04.2007. @ 16:46   #Komentar #Grafička karta #MSI

Mislim da memorija radi na samo 800MHz(400 DDRII) iako ja za 7600GT propisano 1400MHz (700 DDRIII), potrazi na netu tachne specifikacije. Bolje ti je uzeti (ne znam tachno model) MSI 7600GS 500MHz core, 512MB memorije na 900MHz. +:512 MB memorije -:Spora memorija

3 komentara

darksmith
10.04.2007. @ 16:48 #5229d41a

Ili neku "normalnu" 7600GT sa 256MB na 1400MHz. procesh bolje i jeftinije. Ali za svaki sluchaj proveri frekvenciju jer 800MHz mnogo sporo za ovu cenu koja je napisana. Ako je 1400 onda kupuj.

Mijat
04.10.2007. @ 17:08 #28d4b76e

Morate razumeti ovo je ipak AGP grafika,ne moze nikako biti clock kao na PCIe kartama,i normalno je da AGP bude skuplji,kao danasnja razlika u ceni ddr i ddr2 ... +:512 mb,od nvidia najbolja agp... -:zar ima manu

sloba
16.07.2011. @ 00:15 #78f6cc6f

da li moze da radi na ramu ddrI?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan