logo
IronC

MSI NX7800GTX-VT2D256E 256MB DDR3

14.11.2005. @ 10:15   #Komentar #Grafička karta #MSI

Pa sta reci kartica je izuzetna...nama mane, kupio sam je odmah kada je izasla...samo se postavlja pitanje da li je nedostatak 512 mb na kartici promasaj...u sustini trenutno nema brze kartice za ozbiljne igrace i sve one koji uzivaju u full 3d directx 9 igrama...

1 komentar

baneNZ
16.09.2006. @ 11:15 #3ba00f9f

Sjajna karta, nema sta ne moze da gura na max rezoluciji. Zivim na NZ i ovde su duplo jeftinije, cene su strasne u Srbiji.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan