Pa sta reci kartica je izuzetna...nama mane, kupio sam je odmah kada je izasla...samo se postavlja pitanje da li je nedostatak 512 mb na kartici promasaj...u sustini trenutno nema brze kartice za ozbiljne igrace i sve one koji uzivaju u full 3d directx 9 igrama...
Sjajna karta, nema sta ne moze da gura na max rezoluciji. Zivim na NZ i ovde su duplo jeftinije, cene su strasne u Srbiji.