logo
prepi

MSI NX7950GX2-T2D1GE 1GB DDR3

01.12.2006. @ 23:13   #Komentar #Grafička karta #MSI

ova karta je bomba.Ja sam kupio dve SLI -rezim.Jos nisam nasao neku igru koja bi ih opteretila vise od pola snage.Ovo je moja preporuka samo treba sacekati da joj malo padne cena

1 komentar

nema_se
09.02.2007. @ 19:03 #04ce8457

e da ima tri-SLI rezim ja bih kupio 3 ovakve kartice... :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan