01.12.2006. @ 23:13 #Komentar #Grafička karta #MSI
ova karta je bomba.Ja sam kupio dve SLI -rezim.Jos nisam nasao neku igru koja bi ih opteretila vise od pola snage.Ovo je moja preporuka samo treba sacekati da joj malo padne cena
1 komentar
nema_se
09.02.2007. @ 19:03 #04ce8457
e da ima tri-SLI rezim ja bih kupio 3 ovakve kartice... :)