logo
nikola

MSI NX8600GT-T2D256E-OC 256MB DDR3

10.05.2007. @ 14:38   #Komentar #Grafička karta #MSI

Lagano fabricki overklokovana kartica je dobar potez msi +:odlicna kartica za prelazak na dx10 i vistu -:cena je jos uvek previsoka za ono sto nudi ali treba ocekivati pad cena kada konkurencija izbaci svoje adute u ovoj klasi

3 komentara

Igor
23.02.2009. @ 19:29 #ccc42e2c

Kompatibilnost na vrlo viskokom nivou na bilo kom racunaru, imao sam ATI 3650 i presao na ovu i mogu reci da sam prezadovoljan kako sve igre rade, a posebno sto Nvidia sa novijim drajverima dopunski ubrzava ovu karticu. GTA IV fino radi na 1024x768, da ima vise rama i bolje bi bilo. +:Sjajna kartica! Sve igram komotno na 1024x768 sa max ili skoro max podesavanjima na CRT monitoru naravno -:cena za novu, ja je nabavio polovnu za 35e :)

Mladden
25.07.2014. @ 23:33 #61b99e76

Jel moze da radi na XP-u??? +:Svidja mi se kartica ima lepe preformanse -:ne svidja mi se vindovs vista

XP
28.07.2014. @ 13:04 #088347fd

Uf. .trebalo bi da može

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan