logo
MarCo

MSI NX8600GT-TD512EZ/D2

19.10.2008. @ 21:34   #Komentar #Grafička karta #MSI

Sve radi u fulu-za sada!!!Malo se greje,ali to se i ocekuje sa pasivnim hladnjakom.Svaka preporuka!!!! +:odnos cena-kvalitet,temperatura

1 komentar

???
05.02.2010. @ 03:45 #053e5b2b

Nije losa.moze da tera sve ali ne bas sve u full.!malo se koci ali za ova parice,he..pa i nije losa +:Nije losa -:ddr2..128 bit!!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan