logo
aca

MSI NX8600GTS Diamond Plus 512MB DDR3

04.11.2007. @ 20:23   #Komentar #Grafička karta #MSI

sve ostalo isto i bolje ova je strava jos u sli to je ubica +:bolja od 8800 GTS -:ima samo malo manje memorije od 8800GTS

2 komentara

Bogdan
08.11.2007. @ 20:31 #b238f4e9

ima je moj drug, a ja imam gigabyte 8600GTS silent pipe 3, i za skoro 100 evra je jeftinija od ove MSI a performanse se razlikuju za frejm ili 2. Bez veze je dodavati tih 512MB na 128bit magistralu. +:nisam je testirao jer je nemam -:isto kao i gore

Pinki
07.06.2008. @ 00:40 #dc7f1c7b

sa cenom od preko 100e ova kartica je "worst-buy". 512MB na kartici ove klase nema nikakvog smisla jer jedva da moze da iskoristi i 256MB. brza je svega 15-20% od 8600GT (moze da se kupi za manje od 70e), a greje se jako, zahteva jako (i skupo) napajanje i ne moze da stane u svako kuciste. -:cena, dimenzije, grejanje, potrosnja

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan