logo
wexony

MSI NX8600GTS-T2D512EZ-HD 512MB DDR3

15.09.2008. @ 22:21   #Komentar #Grafička karta #MSI

planiram da kupim ovu kartu,ali se bojim da ne pogresim...dali neko zna kakva je...dali se greje puno,s obzirom da ima pasivni hladnjak...please

2 komentara

mike
18.11.2008. @ 16:31 #ec162aab

mozete mi reci, koja je bolja, ova ili palit 8600gt sonic+?

Jole
20.03.2009. @ 20:42 #9b4fc449

Imam je vec pa skoro dve godine, do sada nije bilo nikakvih problema,radi bezprekorno,ne greje i ako ima pasivni hladnjak. Do sada nije bilo igrice koju nisam igrao high rezoluciji, cak i ove najnovije, nikada nije bilo problema sa njom. Toplo je preporucujem svakome ko nema novac za nesto skuplje. +:Radi bez prekorno -:ne znam

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan