logo
Marko

MSI NX8800GT-T2D512E-OC 512MB DDR3

14.11.2007. @ 16:29   #Komentar #Grafička karta #MSI

Pokazao se u praksi tako da ga nema :( Vec dve nedelje pokusavam da ga kupim ali nazalost to moze samo ko je "dobar" sa prodavcem da izvede, jer kartica je izasla samo na papiru i nigde je nema. Mozda je i bolje sto je nisam uzeo jer ove prve serije zbog brzine nisu bas ni najkvalitetnije odradjene. Cesto su neispravne a i preterano se greju...

2 komentara

Dusan
15.11.2007. @ 10:01 #f7ff0ea0

Odlican odnos cena/preformanse u odnosu na GTS i GTX.Obican ne overklokovana verzija po bencmarkovima je bliza GTX sto je jako pohvalno a zamislite tek ovu verziju.Samo koliko ja znam trebala bi da bude PCI-E x16 a ne x4 slot i to mi nije jasno.Ako se zaista pokaze da je PCI-E 4 slot sto nije bas verovatno predlazem OC model XFX koji jeste skuplji ali donosi bolje preformanse. +:Skoro sve -:PCI-E x4 Slot?!? WTF

Zika
29.11.2007. @ 10:02 #2a8a1491

graficka je munja i pci express je x16 a nikako nemoze biti x4 extra graficka nema sta,najnovije igre na high i to i cryses.ubija graficka preporucujem je svima -:bas nista

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan