Kupio sam je u SUN Computers-u u Pozarevcu.Slika povremeno pdrhtava, kao kad se "refreshuje".TV-OUT ne moze a se natera da radi cak ni sa najnovijim drajverima.Dizajnirana je za prikaz samo na tv-u ili samo monitoru, pritom, slika na tv-u je ocajna.Kupio sam je jer na integrusi nemam tv-out, isti mi je potreban, ali ne samo on. Kakva zvaka od MSI-a. Ne kupujte je ama bas nikako. Cela serija MSI-a, ko da je pravljena za debile ili su je pak debili uvezli... +:Nema plusa za nju! -:Sve je minus!!!!
slazem se s Mishom!Imao sam ovu kartu i najvishe poblema sam imao posle dizanja sistema kada sam morao da inst drajvere...Pravo muchenje...Tako da nisu debili ovi sto su uvezli ili oni sto su je napravili nego mi sto smo je kupili...:)