logo
sasa

MSI Radeon HD 3650 512MB GDDR2 R3650-T2D512/D2

06.01.2010. @ 12:26   #Komentar #Grafička karta #MSI

Moze li neki komentar od nekog ko poseduje ovu graficku,kako pokrece novije igre?

2 komentara

mare
14.01.2012. @ 03:21 #34332fe8

nije losa vredi sigurno 20eura polovna mozda cak i 25e +:onako nije losa

Srdjan
10.03.2012. @ 18:29 #386c8c4a

Imam je vec cetiri godine i nije losa. Cak se dobro pokazala i sa novim igrama.Nije da bas moze da fura sve u fulu ali radi.Planiram ovih dana da je menjam ali samo zbog toga sto nije sve u fulu. +:Dobra je

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan