logo
Mile

MSI Radeon HD 3870 512MB GDDR4 RX3870-T2D512E-OC

24.02.2008. @ 22:51   #Komentar #Grafička karta #MSI

Iako je overclocovana potencijal joj je strašan. Imam je 20-tak dana, GPU na 845 MHz, memorija na 2400 MHz. Radi stabilno. Preporuka za drivere: RADEON OMEGA DRIVERS (za igre). Novi driveri sa ATI sajta nisu dobri!!! MANA: Ventilator joj radi na maximumu i on se sa drajverom ne može utišati!!! Riva tuner rešava i overclock i ventilator. Imam je jer kada sam kupovao nije bilo na lagerima 8800GT. Solidan odnos cena/kvalitet. +:Brzina -:Ventilator

11 komentara

Urke 032
06.03.2008. @ 17:36 #6f6de4b4

Kupio sam ja pre 5/6 dana i mogu reci da sam zadovoljan s karakteristikama nisam je josh overklokovao, smatram da josh uvek nije potrebno, mogucnosti za overklok su ok... +:Sve na Vrhu -:Mnogo je buchna!!!

vlada
16.06.2008. @ 11:41 #4e798921

problem sa ventilatorom se resava novim biosom koji regulise rad ventilatora u zavisnosti od temperature

SF4KI
24.07.2008. @ 23:02 #9e2d8d05

Mislite da je bučna? E varate se lepo se to reguliše sa bilo kojim riva tunerom i jos nesto ,standardno radi na 80% snage ventilatora ali kad pređe temperaturu od 95 stepeni C počinje sa radom ventilatora od 100% (tu tek pčinje buka ) ali kad odigrate crysis i call of duty4 na max pdešavanjima i to rezoluciji 1280x1024 mislim da će te joj oprpstiti to malo dvanja iz kućišta !!! moja preporuka jer bolje nećete naci za tu sumu novaca za koju se sada može naći! A OC je druga priča promenom standardnog coolera,stavljanjem vodenog hladjenja i dizanjem taktova je ubica za sve igre !!!! +:BEZ REČI

dev1ce
15.02.2010. @ 00:58 #af32a40a

moze li mi ko reci jel ona puno bolja ili losija od HD 4850???

Mitar
15.02.2010. @ 14:29 #24023059

Slabija oko 35%

Nikola
23.01.2011. @ 22:47 #e471384b

moze li mi neko reci gde iam da se kupi?

Stevan
01.03.2011. @ 20:09 #9e3c654e

Na rezoluciji od 1920×1080: - Mass Effect 1& 2 na max podešavanjima prosto klizi, - Dragon Age 2 demo - Crysis - Medal of Honor 2010 Jedini minus je pri punom opterećenju što je malo bučna ali za grafičku kartu koja gura sve što izlazi u full HD-u to je itekako za oprostiti. @Nikola Nema je nigde u prodaji a ako si zainteresovan za moju baci poruku na sarmagedon@gmail .com +:Skoro sve -:Buka pri punom opterećenju

ivan
01.09.2011. @ 20:45 #c9f376d9

imam ovu grafiku u kombinaciji sa Athlon X2 7750, i neke igre rade extra, a neke lose; npr. PES 2011, CALL OF DUTY-WORLD AT WAR, NBA 2K10, GRID rade super, i to na dosta jakim nivoom detalja i rezoluciji; dok igre kao sto su SPLNITER CELL-CONVICTION-ne radi uopste, TEST DRIVE UNLIMITED 2-koci cak i na najnizoj rezoluciji, RAINBOW SIX-VEGAS 2-secka, NEED FOR SPEED HOT PURSUIT-secka, MEDAL OF HONOR-AIRBORN-pomalo ali ipak secka... sumnjam da je do procesora, jer mislim da bi na nekoj niskoj rezoluciji morala da gura ove igre! svaki savet dobrodosao; unapred hvala!

Lole
18.09.2013. @ 23:54 #40244796

Sta reci,graficka jede decu za svoje godine, Metro Last Light radi na High u kombinaciji sa AMD Fx 8150 i 8gb ram-a,Splinter Cell Blacklist Ultra sam oShadow na medium radi perfect,tako da Ivane je do ostatka konfiguracije tvoje!!! +:ZVer,dan danas se super suuper nosi sa najnovijim naslovima -:Pomalo bucna ali za oprostit

muki
29.10.2013. @ 16:08 #1fded851

da li ce biti bucna na pes 13

muki
29.10.2013. @ 16:10 #0940fc30

da li bi mogao na asus m2v ploci. Hvala

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan