logo
rema

MSI Radeon HD 4350 1GB DDR2 R4350-MD1GH

16.11.2009. @ 14:11   #Komentar #Grafička karta #MSI

koje igrice moze da podrzhi? mozhe li mi neko neshto vishe reci o ovom chudu?

11 komentara

nemanjauf
17.12.2009. @ 10:32 #e99723fb

Ne znam, ali pogledaj ima 64 bita tako da tesko moze nesto jako da povuce!

IGT
16.09.2010. @ 13:40 #c05dc1c7

S obzirom da je posedujem vec nesto manje od godinu dana, mogu ukratko reci da s obzirom na cenu i interfejs od 64 bita, može da pokrene i zahtevnije igre. Nije baš tako slaba, dobra je za prosečne korisnike kojima racunar treba i za poslovnu obradu i za zabavu. Stabilno radi i pod XP-om i pod Vistom. Preporuka. -:za sada ništa

HEROJCHE
06.10.2010. @ 17:29 #bbc632ac

pa moze mislim GTA 4

jedjr
30.10.2010. @ 20:30 #ada5fb7b

da li ova grafika moze nesto da potera na low medium od novijih igrica npr metro 2033,formula 2010,bad company 2...naravno bez bagova ili sa vrlo malo baga

jedjr
30.10.2010. @ 20:31 #6d82c40c

uh zaboravio sam da pitam jel bolja ova ili hd 5450 1gb

Danijel
01.11.2010. @ 15:49 #f125e793

Ova je užas za igrice, svaka je bolja od ove, osim GT210..

Freey
03.11.2010. @ 15:20 #b99700db

Meni radi ok i u zahtewnijim igrama kao BFBC 2 i Crysis mada se malo greje wise ali swe u swemu ok nije losa

Pero
07.02.2011. @ 21:59 #51d31c3b

Daj momci vi ne znate nista.....Sta fali ovoj grafi ??? Mislite da je losa zato sto ima 64-bit memorijski interfejs....memorije kartice jeste vazna ali nije presudna....najbitniji je procesor..ova grafa ima sasvim solidan procesor,moze da gura jake igre uz dobar procesor, HD 5450 je jaca od ove grafe..Ja imam 5450..Ako neko uzme ovu karticu nece da se pozali..extra grafa za male pare...

frizbi
28.02.2011. @ 23:00 #d2a57987

ja je imam oko godinu dana,za sada me dobro sluzi,imam 3 gb rama,x3 amd phenom 3x2.7,i za sada gura sve nove igre,ali nemogu svi detalji na max u ovim bas jakim igrama.npr dead rising,crysis ali PES gura do detalja :) .ja bi je sad menjao,uzeo bi polovnu 4870..........ali mnogo znaci koji je ddr i koliki je protok,tj. interfejs,u svakom slucaju treba nesto jace

Nemanja
19.05.2013. @ 21:39 #5073bf8f

mozete da mi kazete koja je bolja jer GT210 ili ova

VlAdO
06.11.2013. @ 18:49 #887836ac

Imam ovu grafu vec 3-4 god,solidna je za nove igrice,igram na njoj hladno FIFU 13,PES 13 i jos mnogo novih igrica,ali ipak da nagovestim njeno vrijeme je proslo.Sve u svemu OK je

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan