logo
:D

MSI Radeon HD 4350 512MB GDDR2 R4350-MD512H

19.12.2009. @ 19:49   #Komentar #Grafička karta #MSI

Jel neko moze nesto vise da mi kaze o ovoj grafickoj karti!? Sta moze od novijih igrica na njoj!?

7 komentara

Dragan
21.12.2009. @ 11:12 #da85d874

Ništa, ova kartica nije za igrice, previše je slaba..

face
30.12.2009. @ 10:46 #2ef30042

Ova karta je za htpc masine jer trosi samo 25W a pusta full HD 1080 bez problema.

Nikola
27.01.2010. @ 17:10 #0e217315

nako je karta slabaa je az sad ja sam na njoj prešao crysis warhaead na dx9,medium-low,1024x768 na nakih 25 fps

Milos
30.10.2010. @ 20:05 #549d8971

karta koju preporucujem ukoliko sve sto od vaseg racunara ocekujete je - povezivanje na HDMI i nista od igrica. Mozda bi se i zezao da igram po koju slabiju igricu al u tom slucaju bi stavio na bocnoj strani racunara hladnjak. Ok je to sto ona moze da izdrzi po 80-90c bez problema, a moze li ploca? Moze li CPU da se hladi ako mu odozdo konstanto dolazi vreo vazduh? Odgovor je svakako NE!!! Takodje, ne postoji kondenzator koji ce izdrzati vise od 6 meseci pod tom temperaturom. A strucnjaci renomirane firme MSI su ih naredjali tik uz cip na karti. Moj iskren savet - izbegavati u najsirem luku, sem ako (ponavljam) uzimate istu za povezivanje na LCD preko HDMI. +:Cena, HDMI, Rezolucija -:eeeextremno se greje, 64bit-a

BR1cK
29.11.2010. @ 15:08 #14e0e128

e ako ova izvuce 25fps na mediumu ja sam onda BOG pa moja 9500GT mozda moze 25fps-a a puno je jaca

Boban
11.02.2011. @ 11:29 #e1b1c471

Da li ova graficka ne moze bas nista da potera od igrica?!..Ja imam standardni komp sa dual core 2.6 gh,i 2 gb rama ddr2,samo jos i sa ovom grafickom ne znam koje bi igrice mogla da gura?

Pero
15.02.2011. @ 21:26 #16607273

Sa takvom mashinom mozesh da gurash sve novije igrice, ali u nizoj rezoluciji...i sa smanjenim detaljima , a najbolje bi ti bilo ako hoces da igrash sve novije igrice u maximalnoj rezoluciji i high detaljima da kupis ATI Radeon 5570...a ako hoces mozesh i dakupis 5550 ali da stavish jos 1 GB RAM-a i onda ce sve da gura...:)))) -:64-bit memorijski interfejs

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan