12.04.2011. @ 13:46 #Komentar #Grafička karta #MSI
Imam je vec godinu i po dana i radi ok. Ne greje se kako se prica, mozda na se greje na drugoj konfiguraciji. Napajanje chieftec 420w. Batman archam asylum tera na high. Assasin creed 2 tera na high. Max i photoshop rade bez bagova. +:1.5 godinu radi ok