logo
erba

MSI Radeon HD 4670 1GB GDDR3 R4670-MD1G

10.12.2009. @ 16:31   #Komentar #Grafička karta #MSI

Imam ga 2 meseca i odlično radi mana mu je 128bit ali ga donekle kompenzira 1gb memorije i relativno brz GPU. Prednost što ne zahteva neku veliku naponsku, dosta mu je 450W Blueberry. Da i naravno ne greje se što za moje bivše kartice baš i nije moglo reći!!! +:Odlično radi

9 komentara

dr marko
17.12.2009. @ 18:22 #7543c88a

Danas pazario za cena dobijeno vise nego dobra kupoviba, pichi sve od igrica a proc u kompu je amd phenom X4 +:odlicno

Sky Rocker
20.07.2010. @ 15:46 #ce6d71db

Kupio sam ovu karticu i mogu reci da sam prezadovoljan kloknuta je i stavio sam na nju Accelero twin turbo i oborio joj temeperaturu za 25 stepeni,svaka preporuka. +:Odlicna kartica,lepo se klokuje -:Malo bucniji kueler

ivansl
10.11.2010. @ 21:54 #f11e1665

za ove pare extra grafa, ja imam 4600+, 2gb, msi v2 plocu i rade mi sve igrice npr. mafia2, medal of honor, .... na 1440*900 u fulu na asus 19 inca wide topla preporuka +:super cena kvalitet

Nenad
25.01.2011. @ 23:05 #7189bdf0

Kupio pre dve nedelje, zadovoljan sam ali imam jedno pitenje ? Dobo sam uz karticu ineki adapter (DVI u D-Sub) a u uputstvu stoji daie opcija adapter (DVI u HDMI)? IMA NEKO SLI;NO ISKUSTVO? Da me nisu zavrnuli u radnji, jer (DVI u HDMI) je izgleda REDAK, bar ga ja nisam našao?

ivan
12.03.2011. @ 11:18 #0fc14791

a da li je uzeti bolje ovu graficku ili RADEON HD 5570 1GB DDR3 128-bit PCI Express 2.1, 650MHz/800MHz, D-sub, DVI, HDMI za 6500din

Ica
22.03.2011. @ 01:58 #974e81e7

Bolja je ova. 5570 ima samo dx11 a ova je jača od HD5670 ddr5.

Laza
04.08.2011. @ 13:06 #0a85942e

Po čemu je ova kartica jača od 5670 kada ima i manje procesorske i memorijske taktove kao i manje stream procesora?

MSI_Guy
21.08.2011. @ 22:21 #4f6e8b78

Nije jaca, ovo je zastareli model, sada je aktuelna zamena HD6670 koja je bolja od 5670 i 4670... Jeste da je malo skuplja, ali ima sve novije podrske, kao i GDDR5 memoriju cime efektivno duplira memorijski protok :)

Petar
25.10.2012. @ 23:06 #384ae68b

Dali neko moze da odgovori zasto mi memory clock u ove graficke radi na 800MHz umesto na 1600MHz?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan