logo
Uruk

MSI Radeon HD 4770 512MB GDDR5 R4770 Cyclone

13.10.2009. @ 01:15   #Komentar #Grafička karta #MSI

ladna i brza ... 3dmark06 sa 550BE, 12303 poena. nisam jos klkokno ni nju ni procesor :)))

13 komentara

Uruk
22.10.2009. @ 13:46 #f9755d13

Evo sad kad sam sve klokno i podesio 3DMark06 ide na 14779 poena , a sto se tice performansi , na youtube sam gledo gamepley Nvidia kartica koji su vise od duplo skuplje ,a imaju manje FPS na max podesavanjima. Ponosan i predazodovoljan vlasnik ovog chuda :-))) PS : Kontam da uzem jos jednu ,posto mi ploca ima CrossFire

Uruk
22.10.2009. @ 13:54 #1ab3fdc0

Malo pre zaboravio da ocenim :-/ +:+++++ od 4 max plusa -:suvise hladna, do 57 C u xtreme FurMark na 1600/1050, 8XAA

Uruk
09.11.2009. @ 23:06 #34fd7cc3

uspeo sam da je nateram na 70C, oc 830/850 , fan na auto 72% na 70C, e tako ce da ostane bez opterecenja je 45C , fan na auto 34%.

panta
17.11.2009. @ 00:19 #24cd6c14

uzeo sam je pre mesec dana i skroz je kewl..jedina stvar koja me zbunjuje kod nje je shto nisam uspeo da osposobim kaunter da radi bez problema. deshava se sledecje: instalirao sam neku non stim verziju i prvog dana je radila besprekorno(fps zaqcan na 100 i slichno)..sledecjeg dana ukljuchim cs i on ne mozhe da se sastavi...pomislio sam da nije neka losha verzija te sam instalirao stim__desila se ista stvar, prvi dan radi savrsheno a drugog dana isti problem( fps konstantno pada, seckanja,)...ne znam dal jemozhda do procesora poshto imam atlona x4 620!!>???inache igrao sam wolfenshtajn 09 i savrsheno je radio -:mali problem

Uruk
17.11.2009. @ 13:28 #ab65b39b

I meni se to desilo na gta4 . Radila je bez problema 10 dana na 40-60 fps-a i onda odjednom pala na 25 fps-a i tako na svim rezolucijama (800x600 25fps, 1680x1050 25fps). Nisam probao kaunter. Gpu na gta4 je 50%. mislim da je to do igre, posto na svim ostalim igrama i testovima radi radi bez problema na 60+ fps-a. Ako neko nesto zna o tome plzz comment :)

Uruk
21.11.2009. @ 01:07 #7394f117

resio sam problem reinstalom Wina. driveri se zapucali i davili kartu . Sad opet gta 4 na 50 -65 fps :-)))

Uruk
12.02.2010. @ 10:23 #7ccd286f

Bezobrazno je poskupela... Planirao sam da uzmem jos jednu , al po ovoj ceni ne.

dalibor
19.02.2010. @ 23:40 #8c5fa5da

Samo da ima bar 1gb gddr 5 memorije.

Boza
22.02.2010. @ 09:54 #caf8f0f6

Tiha,hladna,sve igrice na max,svaka preporuka.

Dzoni
14.05.2010. @ 17:55 #ee8298c6

Sto se GTA 4 tice ,,verovatno je crack u pitanju,jer meni radi besprekorno,,imam Procesor Intel i3,i savrseno sve radi...Igram i CS i nemam problema sa njim,,,ne secka....Koristite win7 jer jako dobro radi grafika na tom operativnom sistemu....CMR Dirt2 igram na High u HD rezoluciji,,grafika blista ..... Jako dobro hladjenje odradjuje posao,,,Samo skinite noviji Catalyst,,i jos bolje ce raditi....Topla preporuka svima....Ako nabavim jos jednu,,stavljam je na drugi Pci-e slot i isprobacu crossfire,,pa cu javiti kako radi... :D Gigabyte P55UD3L Ova grafika 4GB DDR3 Kingston Hyperx Intel i3 procesor itd. +:Sve najbolje -:Nema mana :D

promoe
26.07.2010. @ 12:02 #d15af47f

@panta to ti nije do graficke karte nego do procesora , instaliraj amd optimiser i radi ce ti sve perfektno .

dragg
14.08.2010. @ 10:19 #7c500072

Zasad je GPU na 875Mhz, bez povećanja voltaže. Sigurno će ići i preko 900. Temp malo prelazi 70 pri opterećenju, fen je tada na oko 73% i nije baš tih. Na regultaor voltaže ću staviti neki hladnjak a na memorije to nije uopšte moguće od cyclone coolera, što je i najveća primedba za kartu. +:lepa i brza, dobar OC -:nema hladnjaka na memoriji i na voltažnom delu

dragg
30.08.2010. @ 15:49 #da499089

Tek sam nedavno video - odbojnici coolera (u koje idu šrafovi) su malo predugački - cooler uopšte ne naleže na chip!!! U MSI su to rešili tako što su stavili 1.5 mm debelu žvaku i njom premostili jaz. Izbrusio sam odbojnike za 1.5 - 2 mm, skinuo žvaku i stavio pastu. Sada je temp oko 40 u idle (fen 30%) a u igrama (OC 855Mhz) temp ide do 54 a fen nikad ne ide iznad 35% +:novi momenti -:cooler ne naleže kako treba

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan