Ma sta da se kaze, paranomenalna, kupljena pre dve godine za 70 eura u Beogradu, GTA4, GTA EFLC, FALLOUT new vegas, pes2011, mafia 2, nba 2k11, Napoleon total war, josh nema igre koju ne tera na high!!! Svaka cast..... +:Kvalitet cena buka(nema je) -:Velicina
Da dodam i l.a noire
Ja sam je imao 3 godine, za to vreme je zaista pokretala sve: sa njom se pristojno igra i Modern Warfare 3 verujte. +:Tera sve sto instaliras