kao sto pise iznad, ova kartica je ulazak u visu klasu. OCovanjem se priblizava 4850 , i gotovo uvek, radi na visim taktovima od 4850. Ispravljeni su neki bagovi u rv770 cipu, a proj ROPova je smanjen. Zakljucak je da je ovo otprilike 4850 po dosta nizoj ceni. Najbolja kupovina u donjoj visokoj klasi. +:ulazak u harem
Da li je bolja ova graficka (ne konkretno ovaj primerak vec generalno), od 8800GT ? Cena im je priblizna.
bolja je, procitaj ovaj test http://www.benchmark.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=27029%3Amsi-r4830-oc&catid=29&Itemid=178